Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még valaki, aki azt...

Van még valaki, aki azt hiszi, hogy a való világ 4 nem átverés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

ezt olvastam ma a hoxa fórumon. néhány perccel később a kommentet máris moderálták.


34531. kisbögre 2011-02-18 21:12


2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem

mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse

el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.

Már a vállogatáson a bevállasztás előtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek

bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó ismerősük a stábban. A

saját fülem-

-mel hallottam, hogy mondták: te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibassz

velem a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted? Egyébként a legtöbb nézői

szavazatot a Fazekas testvérek kapták Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadó-

ak, ahogy a többi beszavazón sem volt az. Alekoszt már pl. korábban fölfedezték

és nagy húzás volt az ő bejuttatása, hetekkel a beszavazó-show előtt hívták föl, hogy bent van és még ekkor adtak neki 100 eFt-ot normális ruhákra mert még

arra se

lett volna pénze. Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni

a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökken-

-ni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért

( lsd. : büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel

na-

gyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikő üzenete), másrészt meg úgy kell össze-

vágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézők Olivért. Ekkor döntötték el azt is,

hogy májusban Rácz Béla lesz a vv 4 győztese és innentől olyan feladatokat fognak

kapni amik előnyösek lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató

kampányban

Balázs nem akart részt venni ( nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára műsort ami-

kor közölte Olivérrel, hogy bünti lesz ), a Bucit meg sem kérdezték, Lilu pedig egy

kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt

volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerződés köti az RTL klub- hoz,

amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl. : Gina esetében, amikor elősször

hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla

lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerződést módosították.

Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ előre megírt forgatókönyv

szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált

és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj előtt a

játékosok pon-

tosan tudják ki fog visszajönni, ők tulajdonképpen amatőr színésznek szerződtek a

csatornához.

Úgy hogy ha valaki manipulált az nem a játékos, vagy játékosok hanem az Rtl klub

( azon belül is két ember).

Ehhez az íráshoz én soha nem fogom a nevemet adni, rajtam kívül még 120 ember

dolgozik csak a vv 4- en, célom ezt az infót a lehető legóvatosabb módon ki-

szivárogtatni, hogy miért? Megvan rá az okom! Mindazonáltal senki ne legyen

naív, egy ekkora költségvetésből készülő műsor sorsát nem Rozi néni fogja

eldönteni a kapa mellől!


2011. febr. 19. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet bárki tud írni :D nézd online közvetítéseket rájössz hogy nem kamu :D
2011. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem feltűntek apróbb jelek. Meg olvastam és nekem a showból is úgy jött le, mintha már ismerték volna valamennyire egymást a játékosok, na meg az, hogy össze van vágva az a 1 órányi anyag 1-2napból. Én például kíváncsi lennék, hogy mikor az online kamera sem megy ( mert már szinte sosem működik) akkor mégis mi történik a villában? Aztán feltűnt Szandika és Anikó gyönyörű, folyton megújuló műkörme, az a rengeteg új ruha, na meg a kaját is hogy szállítják a villába? egyszerűen kizárt, hogy ne találkozzanak , beszéljenek külsősökkel.
2011. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez volt a tv-ben is, hogy mekkora kamu (mármint maga a szöveg)
2011. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés .
2011. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
érdekes, van benne valami
2011. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért fura, hogy mindig történik valami balhé, mindig úgy adódik, hogy legyen egy veszekedés, legyen valami izgalom...
2011. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A kaját a garázson keresztül szokták szállítani , úgy hogy azután nyitják fel miután a kaját betették, és igy ne ,találkoznak külsö emberekkel.

De az nekem is feltünt hogy mindegyik csajnak újra és újra másik műkörme van.

2011. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
mi ebben a fura? anikó műkörmös, lehet adtak neki cucokat hozzá és akkor legalább nem untakoznak addig. is. És a szöveg KAMU! fogjátok már fel!
2011. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Anikó műkörmös és ő csinálja mindenkinek a körmét még magának is. Csak ezt nem vágják bele az összefoglalókba.
2011. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Elég sok itt a függő azt hiszem :)

Az egész média egy átverés.

2011. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!