Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandika vs. Éva párbaj hogy...

Szandika vs. Éva párbaj hogy végződne?! Ill. nektek nem unalmas kicsit a VV mostanában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Én Évat imádom,mert ő őszinte a többi meg csak játssza magát.Miért zavar sok embert,hogy ami a szivén az a száján ? Inkább legyen kétszinű ?
2011. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a Való Világnak ez a legrosszabb szériája. Isznak, alszanak, cigiznek, mást szinte nem is látni.Unalmas nagyon, és sok a sz.rkavarás.

Amúgy szerintem Szandika kerülne ki győztesen (vagyis csak remélem). Egyiküket se kedvelem különösebben, de SZandikának legalább voltak olyan megmozdulásai, ami alapján úgy gondolom, hogy normálisabb, mint az a bunkó tapló alkesz Éva.

2011. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
én szerintem éva megverné mert azé éva szinesebb egyéniség mint az áruló szandika
2011. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
ÉN NEM SZERETEM ÉVÁT, DE KÖNYÖRGÖM ÉVA MENJEN VISSZA, MERT MINEK EGY OLYAN EMBER A VILLÁBA, AKIT MÁR EGYSZER KI AKARTAK ZÁRNI CSAK MEGSAJNÁLTÁK, ÉS EZT NEM HASZNÁLJA KI??? SZANDIKA HÚZZON HAZA, UNALMAS EZ A SOK ÖNSAJNÁLTATÁS!!!
2011. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Éva sajnos csak a feszkó miatt érdekes, Szandika viszont amilyen jófej volt az elején most annyira unszimpatikus... Remélem megjön az esze.
2011. febr. 22. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Éva a legértelmesebb a villában.Igen,idegbeteg de ez sajnos a betegségéből adódik.
2011. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Azért is jöttem fel, hogy feltegyem ezt a kérdést. Mármint hogy nem unalmas-e mostanában.

De igen. Kb vasárnaptól kezdve már azt veszem észre, hogy elkapcsolom a tv-t ha a VV megy. Vagy lehalkítom és inkább zenét hallgatok. Ez a megjátszós Gigi is Erzsi drámája megy, annyira unalmasak...Ha így folytatják sztem sokan ott fogják hagyni a műsor nézését, mert mostanában szörnyű.


Egyébként erős párbaj lenne. Nem tudnék tippelni.

2011. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem Éva volt a kedvencem az első pillanatttól fogva és most is az. És miért? Mert olyan mint az elején! Ebből is látszik, hogy Éva olyan amilyen, és ő lesz a kedvencem végig.

Sajnos a hisztigép Szandikának így is 3x akkora rajongótábora van mint Évának. Undorító dolog lenne, ha azt hívná ki párbajra akit eddig barátjának tekintett. Szandika simán legyőzné Évát, de a hülye liba nem veszi észre hogy ezzel Béciéknek tenne jót, ugyanis Béciék közül csak Bécinek van esélye Éva ellen.

Szandit zárják már ki! Ja, nem fogják, mert őt mindig minden körülmények között sajnálni kell. -.-

2011. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
kedves utolsó válaszoló ! Szerinted Évát miért nem szeretik az emberek ? Nekem ő ak edvencem (L)
2011. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
azért mert nem tetszik nekik hogy megmondja a véleményét akár ez emberek képébe is. Évát elintézik azzal hogy alkoholista. érdekes hogy sokan őt tartják a legkétszínűbbnek, pedig a nézők felé Éva a legőszintébb, tudod róla, hogy mire hogy fog reagálni, mert a nézők fele nem szinészkedik. Éva szerethető és kedves, ha nem úgy állnak hozzá az emberek mint a villában sokan. Nehéz eset, ez tény, de akkor is vállalja magát!
2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!