Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igaz hogy VV...

Szerintetek igaz hogy VV Olivér és Enikő szakítottak?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem kamu az egész!


2011. febr. 23. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amint látod Olivér hivatalos facebook oldalán van kiírva, ezekszerint igaz.
2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem igaz!
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és nincs már kiírva az üzenő falára. Nem tudom hogy igaz-e vagy nem.
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az hogy egy közösségi portálon ki van írva hogy hivatalos oldal, az nem jelent semmit! Akárki írhatta!
2011. febr. 23. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, egyenlőre ezt még ne hiszem el. De hamarosan biztosan kiderül, mert ha egy ilyen szárnyra kapott, akkor Olivér biztos tisztázni fogja.
2011. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek kedves utolsó válaszadó. Biztos hallhatjuk még Olivért a témáról!
2011. febr. 23. 13:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is meg kell várni míg Oli nyilatkozik erről.

De ha igaz lenne, a csaj elmehet a fenébe, mert Oli csak miatta adta fel a játékot.

2011. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Oli természetét elviselni nem lehet egy egyszerű dolog, ezt csak az lehet képes megtenni, aki ezért cserébe egyedülálló szerepet tölt be az életében!

Nem csodálkozom, hogy elhagyja egy csöppet sem, és azon sem, hogy Oli így vág vissza, így takarózik.

2011. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Eni megcsalta és Oli a privát oldalára tette ki a szakítás hírét... Bár várom én is a személyes megerősítést.
2011. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
durva... tuti nem kamu, mert egyrészt így megszerkeszteni ezt, photoshoppal nem lehet. feltörni egy facebook profilt higgyétek el nagyon nehéz. ezek a 'feltörésekről' azt hiszi az ember, hogy gyerekjáték, de közbe rohadt nehéz dolog és magasszintű programozási tudást igényel. meg ha kamu is lenne kiírta volna, hogy elnézést nem igaz stbstb. durva helyzet, nem irigylem Olit. de Ani előtt egyenes az út:)
2011. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!