Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem tűnik úgy hogy a...

Csak nekem tűnik úgy hogy a való világban annyira gyerekesek tudnak lenni? Mintha egy csapat középiskolást raktak volna össze.

Figyelt kérdés
Váltogatják egymást, hol az egyikkel hol a másikkal vannak jóban, rábeszélnek egymásra, aztán meg a pártjukat fogják, naponta isznak, és nem tudják hol a határ, az egyik nagyképűbb a másiknál, osszák az észt, főleg amikor be vannak nyomva, és egy nap nem telik el veszekedések nélkül, drámáznak folyton, olyanon is felkapják a vizet amit vagy meglehetne könnyedén beszélni, vagy el kéne engedniük a fülük mellett. Egyszer nyerni akarnak, aztán másnap sírnak h nem bírják, már néha azt se tudják kinnyukban mi bajuk van.
2011. febr. 23. 19:12
 1/4 Thurston ***** válasza:
Ez a bipoláris viselkedés teljesen természetes ebben a helyzetben. Remélem kielégítő volt a válasz. (Tekintve, hogy a kérdésre max annyit lehet válaszolni, hogy nem vagy igen.)
2011. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem hinném h mentális betegséggel küzdenének ott bent

a bezártság nem ok erre a viselkedésre ami ott bent állandó jelleggel történik

az eddigi vv-éknél a 4 határozottan durvább minden szempontból

szerintem itt senki nem érdemelné meg a nyereményt, mert csak a cirkusz megy, és még az is veszekedik aki addig normális volt, mert már az a légkör amit egy páran kialakítottak befolyásolja az összes többit

az Ildit nem véletlenül nem szerette senki se hiszen ő volt a legkevésbé veszekedő a villában, és a nézőknek csak az számít h minden adásban a balhékat nézhesse

2011. febr. 23. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt megérteni csak akkor tudnánk, ha benn laknánk. Egyébként igen, tényleg jó a hasonlatod.

Viszont Ildit nem azért nem szerették benn, amit leírtál, hanem azért, amiért kinn sem szeretik.

2011. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a legszánalmasabb VV, az Rtl-klub összeválogatott minden fogyatékost, egyik se érdemelné meg a nyereményt, undorítóak, az előző szériából is voltak érdekes emberek, de nem volt ilyen hogy csapatokra szakadnak-állandóan csak az ellenségeskedés megy, én már nem nézem..
2011. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!