Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fhúúú csak én érzem így?...

Fhúúú csak én érzem így? Olyan érzésem van mint Olivérnél, örültem volna ha ő megy vissza de tudtam hogy Béci fog és most is ez van úgy érzem hogy Gombi fog visszamenni szerintetek mi lesz a végeredmény ki fog visszatérni a valóvilágba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Gombinak annyi esélye van,mint döglött lónak Epsomban a Derbyn.
2011. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
neeeeem, Gombinak semmi esélye Alekosz ellen de tényleg ahhoz nagyon eszetlennek kell lenni hogy valaki rászavazzon.Aleknak akkora a szavazótábora hogy Gombi 3 telefonról küldött szavazata vagy 20%ra lesz elég
2011. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom még is úgy érzem vmi az súgja hogy Gombi megy vissza és ha ez be is következne akkor már tényleg nem lenne semmi értelme a VV-nek
2011. febr. 25. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ne feledjétek h gombi beszavazáskor vkiktől űrültsok szavazatot kapott....
2011. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig valaki kedvelte is Gombit, akkor most már az sincs, ugyanis teljesen nem olyan mint eddig. Úgy gondolom aki szerette az olyannak szerette, amilyen volt, és nem ennek a köcsögnek amilyen most.

Alekosz nélkül nincs VV. A Béci brigád boldogan élne odabent? Ezt te sem gondolod komolyan?

Alek visszamegy.

2011. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!