Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Alekosz drukkerek miert...

Az Alekosz drukkerek miert hiszik azt hogy egy orszag szereti?

Figyelt kérdés

Tobb helyen olvastam ezt.


Igaz az Oliver drukkerek is ezt mondtak aztan meg....


2011. febr. 26. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
mert facebookon több 100 ezres rajongótábora van
2011. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Elég szomorú,hogy ebben a kis országban ennyi agykárosult van.
2011. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
olivért én utáltam, de alekoszt imádom
2011. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mint látható így is van
2011. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezt soha nem mondtam, csak azt, hogy szeretik. Aleksoz drukker vagyok, akkor most mondjam azt, hogy ezt gondolom?

Én mindig azt mondtam, hogy az ország 71%-a szereti. Zsófi párbajánál ez bebizonyosodott, és úgy látom ez most is így van.

Az, hogy az Olivér-drukkerek mit mondanak, az kit érdekel?

Szóval igen, 71%, Alekosz nem semmi. Mellesleg ha most felhozod az Olivér-Béci párbajt, akkor azért arra is válaszolj, hogy miért nincs még Béci-himnusz? Ja, hogy semmit nem csinált, ami miatt ő egyéniség lehetne?

2011. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen ez csak azt mutatja, hogy mennyi buta ember van :D Én utálom Alekoszt!
2011. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
A válasz tök egyszerű: Mert így van!! Csak egy-két egyszerű emberke gondolkozik másképp....
2011. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem az ország 71/-a szereti.Nagyon sokan nem is nézik a VV-t.

Azoknak az agykárosultaknak a 71%-a szereti,akik szavaztak.

2011. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A szavazóknak semmi köze az eredményhez. Az RTL mondja meg, hogy ki marad és ki megy. Fölösleges pénzkidobás. Semmi más nem számít, csak a nézettség. Én nem szeretem Alekoszt, intrikus, úgy beszél mindenkihez a kamerákba, mintha hülyék lennénk. Ez a stílus nyerő 2011-ben. Meg persze egy közönséges, elmebeteg Éva, egy még közönségesebb Olivér.Ez egy verseny. Itt nincsenek barátok, csak viselkedni próbáló versenyzők. Alekosz csak iszik, harcol a piáért, intrikál, kibeszél mindenkit a háta mögött, aztán megsértődik, ha másnak is van véleménye. Ha annyira okos, művelt, akkor miért csak addig jutott el az életben, hogy egy ilyen h*lye tv műsor miatt megossza az embereket. Nincsenek értékei!!!
2011. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!