Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz nem nyerheti meg a VV-t?

Alekosz nem nyerheti meg a VV-t?

Figyelt kérdés
Túl nyílvánvaló.
2011. febr. 27. 22:07
1 2 3
 1/21 bumbi02 ***** válasza:
50%
Igen.. túl nyilvánvaló lenne... Szerintem Béci nyeri majd meg, aztán eladják rappergyerekként...
2011. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Thurston ***** válasza:
68%

Túl nyilvánvaló. :'D


Ja. Mivel jelenleg úgy néz ki, hogy őt szeretik a legtöbben, ezért túl nyilvánvaló lenne. Akkor nyilván Jerzy nyeri meg, akit szinte alig kedvelnek páran, mert az nem lenen nyilvánvaló. Király érvelés.

2011. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Ez aztán nagy érv, hogy túl nyílvánvaló! :D

Ezzel az erővel Béci sem nyerheti meg, mert róla meg már terjengett olyan jellegű pletyka, hogy le van zsírozva, és azzal csak beigazolódna.

2011. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bumbi02 ***** válasza:
42%
mér, szerinted Alekosz megnyerné, utána mit kezdenének vele? semmit.. elküldik őt is celebekkel disznót vágni mint Olivért? aligha mer addigra már tavasz lesz....Alekosz nem eladható figura.. a villában Éva,Béci, meg Anikó aki eladható.. Éva meg Anikó cimlaplánynak, fotózások stb.., Béci meg rapperként - eddig ha jól tom tánctanárként dolgozott, ergo könnyü lenne ráépiteni lenne mozgása hozzá stb stb..
2011. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Eddigi VV-ket se olyan nyerte akit a legtöbben szerettek, nem?
2011. febr. 27. 22:16
 6/21 A kérdező kommentje:
Alekosz nem eladható? Szerintem simán ki lehetne hozni belőle sok mindent.
2011. febr. 27. 22:17
 7/21 Thurston ***** válasza:
72%
Ja értem. Mivel Alekosz nem egy médiakompatibilis karakter (amúgy hogyafszba ne lenne az? mintha nem róla forgatnának klipet, meg mittudomén...), ezért nem rá fognak a legtöbben szavazni. Logikus.
2011. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz is eladható. De nem értem ennek mi köze a győzelemhez, hisz ahhoz nem kell megnyernie, hogy csináljanak vele valamit. Az első vv-t is Szabolcs nyerte, de Majka volt az, aki aztán később is szerepelt a médiában.
2011. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bumbi02 ***** válasza:
48%
akkor mondd el hogy Alekoszt hogy tudnák eladni.. mert szerintem sehogy.. másdolog hogy van egy beteges rajongás körülötte.. ezért fogják benntartani kb a döntő elöttig.. ott kiejtetik...
2011. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Thurston ***** válasza:
100%
Szerintem tök feleslegesen lovagolsz azon, hogy Alekosz eladható-e vagy sem. Mivel ennek abszolút semmi köze nincs semmihez. De gondolom most már te is tudod, hogy ez hülyeség volt, azért jössz most megint csak ezzel.
2011. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!