Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandika-ellenesek! Szandika...

Szandika-ellenesek! Szandika tud valami olyat nyújtani/tenni amivel újra szimpatikussá válna számodra, vagy már 'menthetetlen'?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem most kezd szimpatikus lenni. Míg az Olivér féle négyesben volt, addig folyton csak azt hallottam tőle, hogy röhög a többin meg gúnyolódik. Végre ezt nem csinálja. Most azért utálja mindenki, mert az emberek "szerelmét" Alekoszt utálja :D
2011. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Thurston ***** válasza:
47%

Az első nyilván elvakult Alekosz-gyűlölő, különben tisztáéban lenne vele, hogy baromságot beszél.


Szandika azért antipatikus, mert tök indokolatlanul vergődik valamin, amt igazán senki nem ért szerintem, ő maga sem. Emellett pedig klasszik napraforgó-szindrómája van.

Ugyanezen okból kifolyólag utálják sokan (legalábbis én mindenképpen) Anikót. Pedig ő meg aztán jóban van Alekosszal. (Jaj ne, így mi lesz az első válaszoló csudi kis elméletével, melyet oly nagy bölcsességgel fogalmazott.)

2011. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Első: Aha és most nem a te kedvencedet utálja hanem a másét akkor szimpatikus? Hát rólad is megvan a véleményem.


Nekem Szandi örökre egy undorító nőszemély marad, ugyanúgy ahogy Anikó is, amikor ugyanezt csinálta csak Bécivel. Mind a kettőt utálom és utálni is fogom.

2011. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
gusztustalan mind bent
2011. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Már semmit.

Gyűlölöm a napraforgó embereket, akik ott nyalnak, ahol jobbnak érzik a dolgokat, és biztonságot keresnek. Ugyanolyan lett mint az Anikó, az is egy napraforgó, meg ez is.

2011. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Thurston!

Miért beszélnék baromságot? Nehogy már azt mond, hogy nem azt csinálta folyton amit írtam! Állandóan röhögött és gúnyolódott másokon. Most meg be van fásulva. Ne haragudj kérlek azért, mert nekem nem volt szimpatikus az hogy másokat imádott alázni. Anikó meg aztán abszolút nincs jóban Alekosszal. Még a hülye is látja, hogy ez érdek barátság akart lenni, mivel én kiállok melletted, ha te kiállsz értem...ez nem barátság, amiben így kezdenek a felek, úgyhogy ha már csudi kis elméletről beszélünk, akkor ne engem fikázz, hanem nézz jobban a dolgok mélyére. Azért mert mostanában többet beszél Alekosszal és hosszas gondolkodás után őt várta vissza, még nem azt jelenti, hogy jóban vannak, és igazán bírják is egymást. Egyrészt már említettem feljebb az okokat, másrészt Alekosz is mondta, hogy nem tekinti barátjának.

Kedves 3. válaszadó!

Én nem azért bírom jobban, mert jóban van Béciékkel, habár nem tudom te milyen műsort néztél eddig, mivel Szandi végig jóban volt mindenkivel. (igen voltak vitái szinte mindenkivel, de ez nem azt jelenti, hogy ne szerette volna pl. Bécit, mert biztosan rá utaltál burkoltan)Szóval a te elméleted is megdőlni látszik számomra: " Aha és most nem a te kedvencedet utálja hanem a másét akkor szimpatikus? Hát rólad is megvan a véleményem. " eme mondatod pedig nem engem jellemez, bocsi. Én az első hozzászólásomban megírtam, hogy miért szimpatikusabb mint volt, tudod én utálom az olyan embereket, akik mások gyengeségét kihasználva ércelődnek az emberen. Na ő nagyon sokáig ilyen volt, ezt már nem látom tőle.

Remélem azért jól alszotok, ha már így felhúztátok ti ketten azon magatokat, hogy nem mindenki utálja Szandit. Én biztosan jól fogok :D

Egyébként azért vagytok most kiakadva, mert az első kommentem végén olyat olvastatok, amiben önmagatokra ismertetek :D Ha változatlanul Alek seggébe lenne, akkor semmi bajotok nem lenne vele. Csak hogy amit kedves 3. írt, engem az nem izgat, hogy kivel van jóban, mivel ,mindegy már leírtam, hogy miért szimpatikusabb :D

Ja és ha már személyeskedsz így ismeretlenül csak azért, mert nem vagyunk egy véleményen, ráadásul a téves elméleted miatt, az szerinted kit minősít?

Lehet, hogy van aki tényleg nem azért utálja, mert már nincs jóban Alekosszal, de nekem legalább van annyi intelligenciám, hogy nem állok le személyeskedini és sértegetni a másikat, csak azért mert nem vagyunk egy véleményen.

Nyugodalmas jó éjszakát!

2011. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
igen,szamomra akkor lenne szimpatikus ha kihivna Evat.
2011. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szimpatikus most is.Miert ,amiert nem nyal Alekosznak?
2011. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan az a véleményem mint a legelő hozzászolonak.Pont ezt akartam írni én is.Az előttem szoloval is egyet értek.
2011. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

legelő-legelső.

Bocs

2011. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!