Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy Szandikának mi a baja Évával meg Alekosszal? ( nem provokatív kérdés, csak hébe-hóba nézem és nem értem)

Figyelt kérdés
Mikor még utoljára láttam nagy barátnők voltak, most meg ki akarja vinni párbajozni. Alekoszt is utálja, pedig régen jóban voltak. Mi volt köztük? Kinek van igaza?
2011. márc. 4. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szandika elmondása szerint, azért mert Alekosz állandóan a háta mögött pofázott, amíg tök jól elvoltak, aztán a fülébe jutott, h miket mondott a háta mögött és 'megutálta' De mondta, h attól még bírja az Alekot mert jófej, csak emiatt nem szereti.

Évával pedig az a baja, h beszólogat neki. Szandi szerint a barátnők nem ócsárolják egymás, erre Éva többször is belemart, 'kikezdett vele' .

2011. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az igazat ne keresd,csak te donthetned el.


Aki Eva Alek parti azok nekik adnak igazad aki Szandit szereti az meg neki.

2011. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!