Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Online nézni a ValóVilágot...

Online nézni a ValóVilágot szoktátok?

Figyelt kérdés

Te tudod fogni 22 óra után , mert nekem nem jön be !


Nem tartjátok nagyon gagyinak az oldalt ?


2011. márc. 5. 23:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy most veszik fel ? most éjszaka van a felvétel , nappal meg alszanak ? igy ?



Egyébként nekem semmi nem jön be , csak azt irja ki hogy ""KAPCSOLODÁS FOLYAMATBAN """ de már fél orája írta ki ezt!!

2011. márc. 6. 00:29
 12/18 anonim ***** válasza:

ha néznétek nem mondanátok ilyen hülyeséget hogy most veszik fel


amúgy lehet neked úgy érzékeli hogy külföldi ip címed van és azért nem tölti be

2011. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy külföldi ip-d van és akkor mi van ? örülnének az rtl-nél ha néznék ott is. hogy lenne külföldi ip-je. azért nincs adás mert valamikor fel kell venni a megrendezett jeleneteket akinet majd leadnak.
2011. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Befejezted ezt a megrendezett marhaságot? Ha kicsit gondolkodnál is, nem csak fröcsögnél, lehet, hogy rájönnél, hogy butaságot beszélsz.
2011. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
külföldi ipről nem lehet nézni a nyomorult hülyeségeidet meg befejezhetnéd :D
2011. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
oo ezek a hulyesegek, hogy kulfoldi ip meg megrendezes. en voltam a masodik valaszolo, en irtam hogy nezem es igazmondo-hintaznak. en itt 23:00tol tudom nezni, ami magyar ido szerint 22:00, nekem normalisan megy, nincs vele baj, par percenkent van hogy megszakad, de olyankor az en netemmel van a gond, mert amikor az megszakad, akkor akarmilyen mas videot is negezebben tolt be. szoval ha nem jon be, valosziluleg ez lehet a baj.
2011. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem negezebben, hanem nehezebben* bocsanat elirtam
2011. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amióta átvariálták az időt (hogy 10-ől lehet nézni), én sem tudtam egyszer sem nézni, pedig azelőtt néztem.

És nekem is csak annyit ír, hogy kapcsolódás folyamatban...de soha nem tudom nézni.

2011. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!