Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miert van az hogy ha van egy...

Miert van az hogy ha van egy olyan kerdes hogy "velemeny Evarol", akkor mindenki azt mondja ra hogy pfujj es ha van egy olyan hogy "Eva vagy Szandika", akkor Eva jon be soknak?

Figyelt kérdés
Vagy volt egy olyan hogy mi a velemenyuk a fiuknak rola,hat ott se szepeket mondtak rola,meg a kopkodeses eset utan mindenki lehordta,most meg Eva a nyero...
2011. márc. 7. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
passz. Éva néha csinál csúnya dolgokat akkor mindenki azon lovagol, meg hát most mondjam azt hogy az értelmes emberek nem állnak le olyan hülye kérdésnél a gyagyásokkal vitatkozni, ahol a kérdés lényege hogy hú de szr hú de köcsög stb..
2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Evat sokan szeretik,szinte majdnem mindegy hogy mit csinal.Szandikat most eleg sokan megutaltak.Eva Szandika kerdesnel sokan a kisebbik rosszat Evat valasszak meg azok is akiknek nem Eva a kedvence.


Nem szeretem Evat,de egy ilyen Evas(mi a velemenyed rola) kerdesre mar nem is valaszolok,mert ugyis jonnek a rajongok hogy rosszul latom,az nem azert volt,Nem is o volt a hibas,stb.

2011. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En szemely szerint nagyon utalom,akkor utaltam meg egyebkent amikor megbocsatott Olivernek azutan hogy a sarga foldig lehordta.Ha velem egy ferfi igy beszelt volna ,mindegy hogy reszegen vagy jozanon hat...le se koptem volna ...
2011. márc. 7. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerdezo en is azota utalom.Evaban semmi tartas nincs,akkor kellet volna hagyni Olit a francba.
2011. márc. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!