Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki ismeri ezt a rajzfilmsoroza...

Ki ismeri ezt a rajzfilmsorozatot? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Egy az 1990-es évek közepe táján vetített rajzfilmsorozat címére lennék kíváncsi. A főszereplő egy kislány volt. Emlékszem még sok virágra, főként tulipánra. Talán Hollandiában játszódott, rémlik még valami virágpiac is, ahová a kislány járt. Mintha varázsolni is tudott volna a csaj, de erre már nem mernék megesküdni.

Tudom, hogy ez így totál semmitmondó, de ha valaki mégis emlékszik a címére vagy bármilyen egyéb motívumra belőle, akkor írjátok meg légyszi. Köszönöm:)


2011. márc. 7. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a Candy, Candy?

[link]

2011. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lili, a virágtündér
2011. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lili, a virágangyal. :-) Elment megkeresni egy csodavirágot, amiért bejárta szinte az egész világot, de végül kiderült, hogy otthon találja meg.
2011. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
00:38, 13:24, nagyon köszönöm. Itt ülök a gép előtt és a könnyeimen keresztül nézem az openinget. Gyermekkorom egyik nagy kedvence volt:) Esetleg ha abban tudnátok még segíteni, hogy hol tudnám magyarul megtalálni. Egy helyen olvastam, hogy nagyon könnyű beszerezni, de további információkat nem közöltek róla. Én is keresgélek még, de hátha ti többet tudtok. Köszönöm még egyszer a segítségeteket, és a többieknek is, hogy válaszra méltattátok a kérdésemet:)
2011. márc. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!