Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jerzy tényleg egy retardált...

Jerzy tényleg egy retardált légpisztoly?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem számít, te nézz utána :P
2011. márc. 8. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom igenis szamit a kor.
2011. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, szokták kérni a kort, de én úgy gondolom, hogy egy 22 éves ember ugyanolyan felnőtt, mint egy 32 éves. Annyi, hogy az idősebb tapasztaltabb, de agyi szinten, képességek terén nagy különbség nincs köztük. Ez nem olyan, mint egy 12 éves, meg egy 18. Ott vannak nagy szellemi különbségek, de a 22 és 32 között nincs. És lehet, hogy kicsivel jobb lett a Jerzyé, de attól függetlenül egy naiv, bamba jószág. És nem védeni akarom Alekoszt, mert tudom én is, hogy vannak hiányosságai, meg egy állat ő is, de mégis sokkal jobban látja az embereket, helyzeteket, sokkal jobb észrevétele, véleményezése van, mint a Jerzynek, hiába lett gyengébb a tesztje.
2011. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Mensa Hungarry IQ szakembere nyilatkozta,hogy fontos ki hány éves.pl.Alek-Jerzy,Alek-Szandi!Sőt azt is mondta,h a 105% a lakosság 63%-ánál magasabb!Alektól pont ez volt a várható.Ha J.olyan retardált lenne,egy két szót nem ő magyarázott vna el Aleknak.volt,h a Laci,vagy a Gombi magyarázta el neki,amiket azóta is haszmál.nem buta,de nem is észlény.bármelyikünk tudna idézgetni,ha lenne időnk filmetnézni.ettől még nem kell mentegetni,ennyi és kész.ha vki szereti,így is fogja:)
2011. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A kort csak azért kérdezi a teszt, mert a végeredménynél az egy korrekciós tényező. De ha valakinek 16 évesen 90 az IQ-ja, annak 26 éveen is annyi lesz, annak ellenére, hogy valószínűleg több kérdésre tudni fogja a választ. Tehát nincs jelentősége annak, hogy ki hány éves.
2011. márc. 8. 14:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont ezért nevetséges az Aléké,aki 30valahány éves,és még ő minősít le mást.nem lenne baj,ha ezt nem tenné!
2011. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!