Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A lila kendot Alekosznak...

A lila kendot Alekosznak tegnapig allandoan viselnie kellett volna?

Figyelt kérdés

Mert mar lovesem sincs hogy mettol meddig kell viselni.

azt hittem mar nem kell erre tegnap ott volt a nyakaban,elotte pedig napokig nem volt rajta.


2011. márc. 10. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegnapig mindenképp viselnie kellett volna "mindig minden körülmények között", de lehet, hogy egész a párbajig nála kell lennie... ezt nem tudom, bár értelme csak addig van, míg meg nem történik a kihívás.

Én mondjuk erre nem figyeltem, hogy rajta van-e mindig, de ha netán nem, akkor büntit kéne kapnia. :D

2011. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt rajta,a striptiznel sem,meg elotte se.


Akkor figyeltem fel ra amikor Eva kiment a boritekokert(uj jatek) es a lila kendo ott volt a riportszobaban.Elotte en se vettem eszre.

2011. márc. 10. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj már kötekedsz. Amikor fürdenek és stb hasonló helyzetek akkor nem kell rajta lennie. Illetve a lila kendő olyan, hogy azt mások sem mindig hordják, ha annyira jó megfigyelő vagy akkor biztos láttad, mivel annak nincs úgymond olyan nagy hangsúlya mint a zöldnek.
2011. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kotekedek.


Ha az a szabaly hogy hordania kell akkor hordja.Olit es Evat is meg tudtak buntetni mert nem tartottak be a szabalyokat.

2011. márc. 10. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A lilát már nem veszik olyan komolyan, mint a zöldet. Nyilván akkor már szóltak volna.
2011. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!