Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki, aki azt szeretné,...

Van valaki, aki azt szeretné, hogy Gigi, Erzsi vagy Laci nyerje meg a VV-t?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2011. márc. 11. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
van valaki aki le tudja írni azt a nevet,hogy Jerzy?
2011. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem szeretem egyiket sem a felsoroltak közül, legfőképpen Gigit. De az már engem is zavar, hogy mért Erzsizitek? Valaki elkezdte, aztán terjed mint az influenza. Mért nem lehet a rendes nevét írni?
2011. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Alkeszozni lehet, akkor Erzsizni is. Pont.
2011. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem, egyik sem érdemli meg, hogy nyerjen ebből a 3ból, mind lapos
2011. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Utolso:hat ez nem jo hasonlat...
2011. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Laci semmiképpen, elég gazdag ő anélkül is. Komolyan van aki neki adná azt a sok pénzt? :S

Gigit se, mert egy élszent, és akkor igazából Bécié is lenne, és az sem oké.

Jerzy, hát én őt bírom, és ha nem lenne bent Gigi meg Béci akkor tök normális, rendes gyerek lenne, mint az elején, mert most nagyon látszik, hogy be akar vágódni a tesóknál, azért ilyen nyomi, de alapjába én bírtam őt nagyon, nem tartom butának sem csak naívnak, szóval ha ő nyerné az nem zavarna, csak az, hogy akkor Gigi tuti érdekből vele lenne, és szépen az összes pénzéből kiforgatná, majd szépen lapátra tenné.

2011. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bécit kihagytad!!!!
2011. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én Lacit szeretném.Attól,h van pénze,még neki is jól jön.Inkább olyan nyerjen,akinek van pénze a munkájából,mint egy olyan aki semmit nem ért el.Persze ezt Alekra értettem.
2011. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember, a családtagokon és barátaikon kívül. Ritka unalmas egy banda ez, Bécivel az élen.
2011. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy Bécit azért nem írtam, mert neki (sajnos) vannak rajongói pl. ezen az oldalon is...
2011. márc. 11. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!