Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olyan szemelyt aki telefonalt...

Olyan szemelyt aki telefonalt az Asztro-showba?

Figyelt kérdés
Miert nem tiltjak be az ilyen jellegu csalasokat?Jo,tudom hogy penzt jelent a teveadonak meg meg mit tudom en kinek de akkor is csalas,nem?
2011. márc. 11. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
aZ"ismertek "kimaradt az elejerol,mert ugy nem engedett a rendszer hogy kiirjam
2011. márc. 11. 15:42
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma mar azon szorakoztam hogy az illeto jos szinte haziorvossa lepett elo,mert telefonalt valaki akinek azt mondta hogy vernyomasos panaszai vannak es kulombozo dolgokat ajanlott neki(gyogyszer,dieta).
2011. márc. 11. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
én nézni sem tudom, mert felidegesít.....de nem ismerek olyan embert aki nézi a környezetemben
2011. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten beteg voltam és annyira gyenge voltam, hogy a távkapcs.-ért nem tudtam elnyúlni és pont ez a műsor következett... Hát hogy én mennyire ideges lettem, hogy ilyet adnak és van olyan aki felhívja... Hát hallod... :D
2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam néha nézni, hogy röhögjek.-DDDD
2011. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!