Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdemes-e még nézni a VV-4-et,...

Érdemes-e még nézni a VV-4-et, ha már biztos, hogy a 8 osztályos Alekosz fogja megnyerni?

Figyelt kérdés
A héten bármilyen szavazás volt, mindegyikben Alekosz vezetett.
2011. márc. 13. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj! Már Olivér kiesése óta nem nagyon érdemes nézni, de most már hogy a Szandika is kiesett...mehet az egész a túróba
2011. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Én azért remélem h Béci a végén legyőzni :)
2011. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
A tudatlan, sztereotípiákkal teletűzdelt, információhiányban szenvedő emberek kedvéért: A VV4 már akkor eldőlt, amikor még egy adást sem adtak le. Előre megszervezték, hogy a játékot Rácz Béla fogja megnyerni, akinek van néhány ismerőse az RTL-nél. A szereplők egy része pedig amatőr színész, akik a töltelék szerepét töltik be, nagyobb jelentőségük nincs a műsor szempontjából. Ennek ellenére azt mondom, hogy ezerszer inkább egy lusta, alkoholista "8 osztályos" ember vigye el a fődíjat, aki mellesleg iszonyatosan szórakoztató, élvezet nézni, és a hülyeségéből is előnyt tud kovácsolni, semmint egy olyan, akinek az volt élete pillanata, amikor a rendőrök elöl menekült, valamint piti, megélhetési bűnöző, akiből előjött az utcagyerek, és már a villában is elkezdett cigánykodni. Emellett nézhetetlen, belassult, képtelen artikulálni, minden egyes kézmozdulata a nemiszerve felé irányul, mint a majmoknak az állatkertben, és még műmájer rapper is. Minek adjanak oda egy lakást egy olyan embernek, aki kijelentette, hogy el fogja adni? Meg majd úgyis összelopkodja magának a VALÓ VILÁGBAN, amikor kikerül a villából. Tehát sajnos előre le van zsírozva az egész, de még így is reménykedem benne, hogy Nagy Alekosz úr fogja megnyerni a játékot, mert amit és ahogy alakít immáron több, mint 100 napja, az zseniális.
2011. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
hiába 8 osztályos véleményem szerint Ő a legszerethetőbb, legviccesebb, legérdekesebb karakter odabenn... Béci egy bűnöző, tolvaj, csaló, hazug és még kitudja mi...
2011. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Most komolyan jó lenne a műsor, ha Oli-Gombi-Szandi hármasból valaki visszakerült volna ?

Olivér idegbeteg lett a műsor közepére barátnőjétől és a sok taktikázástól és kétlem, hogy ha így került vissza hozza ugyanazt a formát mint a legelején.

Gombi megugye zombi lett, de mihest látta, hogy Olivér milyen taktikával került ki talpra állt arra az időre, hogy kihívja Alkoszt.

Szandit meg végleg passzív lett az iskolás hétre (bár már nem az volt neki az első). Bár ugyan a Sanyi erőt öntött belé, de várható volt, hogy ez ideig-óráig hat és erre Olivér kiesése is rátett egy lapáttal.

Gombi kikerülése láttán ő is vérszemett kapott, így hát egy kis csellel sikerül neki kiválasztottnak lenni.

2011. márc. 13. 11:15
 6/18 A kérdező kommentje:

Ebből az Alkoszból bárhol, akármelyik kocsmában van belőle vagy 5 másik, akik pohárral a kezükben ugyanúgy mondják a hülyeséget.

Ezt a magyarok, miért nem látják ?

2011. márc. 13. 11:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minden este az online szavazáson Alekosz vezet,ilyenkor az Alekosz fanoknak nem bunda a vv.
2011. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen egyet értek az utolsóval és és én is ezt akartam kérdezni :D Érdekes az Alekosz fanoknak nem bunda semmi, pedig azért bőven akadnak olyanok is akik nagyon nem kedvelik, csak nem adnak ennyire hangot neki. Én sem szeretem még sem mondom el mindenféle f*sznak, csak látom amit látok és már rosszul vagyok tőle. Azért nem tudom, hogy azok akik odáig vannak érte hogyan tudnának egy 24 órán keresztül részeg emberrel együtt élni, mert higgyétek el tudom, hogy nem egyszerű :( És igen, ilyen emberből még nagyon nagyon sok van a kocsmákban.

Kíváncsi vagyok meddig fognak még összeesküvés elméletek születni Béci ellen, nagyon fáj a rajongóknak, hogy többen szavaznak rá. Tessék buzdítsátok ti is az embereket, hogy szavazzanak, mert hiába kedvelték annyian szandikát is, semmire nem megy vele, ha nem szavaznak ugyanannyian rá... :) De persze ezek a jó kis sztorik (rtl csalás, stb.) arra jók, hogy kimagyarázzák valamivel Béci erősségét :D Ha másról lenne szó akkor róla találnának ki ilyeneket, kicsit szánalmas már :D

2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Előző vagyok. Ja és amióta leírom a véleményem Béci mellett, leesett a százalékom 98ról 57re :D:D Milyen érdekes. :D:D
2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
lesznek még itt meglepetések szal ne legyünk biztosak benne h Alek fog nyerni, sztem érdemes nézni :P
2011. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!