Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mibol gondoljatok hogy hogy...

Mibol gondoljatok hogy hogy Beci nem nepszeru?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom,erdekelne hogy ezt megis mire alapozzatok?

Ugy gondolom az Alekosz fanok tobbsege az interneten nyomul,kozossegi oldalakon es forumokon,ez meglatszik az online szavazasokon is ott mindig Alekosz nyer.

Viszont egyaltalan nem biztos hogy ezek a rajongok mindegyike kuld is sms-t kedvencere.


2011. márc. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre adott sok-sok Bécit istenítő válaszok alapján!
2011. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, és az biztos hogy Béci összes rajongója küld sms-t?


Nagyon kiváncsi lennék egy Béci-Alekosz párbajra.

:)

2011. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert nem tudom elképzelni hogy valakinek ez az undorító embertelen viselkedéső köcsög, valakinek szimpatikus lehet. bár az országban sok a cigány, a tinilány, az öregasszony aki csak az öf-t nézi, és a vagány hülyegyerek, akinnek bejön ez a moslék.
2011. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18:46: De nem értem hogy miért kell ekkora köcs*gnek lenned. Nem a bőrszín a lényeg, hanem az hogy ki van a testben. Rendes vagy nem. És szerintem nem is nagyképű, hanem csak őt ez vezérli. Ennyi. Mert az Alekoszba mi a jó? Hogy rángatja a fejét, meg egy mondatba 4 szót legalább megnyom, mint egy gyökér?? Mert bírom az Alekoszt is egy picit, de már sok belőle. Pedig nem is nézem 24: órán keresztül. Mien lehet vele élni?? JÉZUS
2011. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!