Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet az, hogy itt döntő...

Hogy lehet az, hogy itt döntő többségében az emberek Szandikát szerették volna viszontlátni, mégis Béci ment vissza?

Figyelt kérdés
4-5 kérdés is fel volt téve itt, azzal kapcsolatban, hogy Béci vagy Szandika fog visszamenni. Ez eldőlt tegnap Béci javára, pedig itt az emberek döntő többsége nem ezt szerette volna. Várok bármilyen magyarázatot, legyen az akár összeesküvés elméletet, legalább lesz min szórakozni:)
2011. márc. 13. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

úgy hogy

1. bunda volt, mert az RTL-nek Béci kellett

2. Béci fanjai sokan vannak, csak a többségük nem internetkompatibilis, azaz nem lehet róluk reális számot alkotni.


akárki akármit mond, bunda volt, mert Szandinak kb ugyanannyi rajongója van mint Bécinek, és Szandira még sok Alekosz fan is szavazott, nekem meg senki nem mondja hogy annak a kis köcsögnek több rajongója van mint Alekosznak, Szandinak és Olinak összesen...

2011. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik Alek rajongó szavazott Szandira azután, hogy konkrétan közölte vele, mennyire utálja? Ugyan miért szavaztak volna rá? Azért mert Olivér akarta?

Kérdezőnek: Szerintem sok olyan szavazó van, aki nem írogat semmilyen fórumon és nem lájkolgat senkit, csak akkor teszi oda magát, amikor kell, és felemeli a telefont, nem csak szájal az interneten.

2011. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesedben benne van a valasz is,Itt sokan vartak vissza Szandikat,ez teny,de az itt kialakult szimpatiakbol nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni.

nagyon sok ember szavaz,es nagyon keves ember ir ide.

2011. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert bunda
2011. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyébként arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy azok akik itt Szandikát éltették, szavaztak -e?

Egyébként az utálat, vagy a sima szimpátia késztet jobban valakit arra, hogy sms-t küldjön?

Egyébként szerintem a nők Szandikára szimpátia alapján aligha szavaztak.

2011. márc. 13. 19:41
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként egyébként xD
2011. márc. 13. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2. és a 3. válaszolú mindent leírt,én is pont ezeket akartam írni.Náluk a pont!!!
2011. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

válaszolú -válaszoló

Bocs

2011. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
meg van jatszva az egesz.....
2011. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!