Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Szandika (mű)...

Mit szóltok Szandika (mű) balhéjához, amit a párbajon rendezett?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, sajnálom, hogy kisesett, ugyanakkor nem egészen értettem a felháborodását, milyen jogon kér ő számon vkit, aki befogadta, szállást ad neki ( "kifizeti a gyorshajtását" - na, hiszem, ha látom )?

Arról nem is beszélve, hogy ő is kacérkodott eleget a villában, ne felejtsük el, hogy Alekosszal majdnem szexelt is.

Szóval akkor most mi van?


2011. márc. 14. 11:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha csak azok írnának, akik nézik is a műsort.

Köszke.

2011. márc. 14. 11:34
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy kellett már ez a Maunika show-t idéző botrány az RTL KLUB-nak mint egy falat kenyér ! :D

Utoljára jól levizsgázott még illemtanból is Szandika !

Azt láttad,hogy az a majom Lilu meg Autóstohl és Bécike köpni-nyelni sem tudott ?

2011. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem is hirtelen az jutott eszembe, hogy "és ami a Mounika showból" kimaradt.

Ez az Autosthol becenév nagyon tetszik, még nem is hallottam..

XD XD

2011. márc. 14. 11:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Gáz volt. Szandika szereti, ha ő van a középpontban, és ajnározzák. Aztán így hogy a Sanyinak lett barátnője, már nem fog tudni annyit foglalkozni vele, és kiakadt. De az még hagyján, de nem igaz, hogy ezt akkor és ott kellett csinálnia. Neki drukkoltam, mert nem csípem a Bécit, de nagyon visszatetsző volt, hogy nem tudta megadni neki a tiszteletet, és normálisan elbúcsúzni tőle, hisz úgy szereti a Bécit elmondása szerint. Szóval én ezt a részét nem tudom megérteni, hogy valaki ennyire nem tud viselkedni élő adásban sem.
2011. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már mielőtt kihírdették az eredményt, Szandi már akkor kiabált kifele Sanyival, nem a figyelem miatt csinálta.

Meg Szandi nem amiatt hisztizett, hogy most Sanyi hú becsajozott, hanem megijedt hírtelen hogy nem lesz hova mennie.

2011. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

osztom az utolsó válaszadó véleményét

meg sztem szandika stílusához méltó befejezés volt ez a balhé. végre nem ilyen unalmas lett a párbaj vége.

2011. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó 2-vel! :)
2011. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végül is nem hazudtolta meg saját magát.
2011. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szandika a kieses utan


[link]


ez a videó csúcs!

2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapló Olivér is megmutatta ismét, hogy Győzikét is jócskán túlszárnyalja kultúrában.
2011. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!