Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki nem nézte a jótékonysági héten a VV4-et?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem is néztem, és nem is fogom.
2011. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én. Egyszerűen nem érdekel, szerintem szörnyen unalmas, egy ilyen műsorba nem való ez. Az első nap néztem csak, amikor legelőször bemutattak nekik egy videót, amibe volt egy család ahol 6 gyerek van és éheznek. Engem ez nem hatott meg, inkább az jutott eszembe, hogy minek vállal egy olyasvalaki 6 (!) gyereket, aki nem tudja nekik megteremteni az alapvető körülményeket...
2011. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van! Én sem néztem.Magával a jótékonysággal egyetértek.Még soha nem láttam egyetlen kimutatást sem ilyen jótékonykodásból befolyt összeggel hogy hogyan "sáfárkodtak" Mit vásároltak? Aztán ha tartottak egy tanfolyamot ebből az összegből, akkor mennyit fizettek a tanárnak a teremért.Ki dönt az összeg gazdálkodásáról. Az FB/felügyelő bizottság/? Ők is kapnak ebből tiszteletdíjat, költség térítést? stb.Már ők se jótékonykódnak?
2011. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem nézed akkor miért érdekel, hogy nézi-e valaki, vgy sem?

Én nézem, mert szórakoztat.

2011. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még hétfőn néztem, akkor is csak hallgattam a háttérből. Unalmas, és szerintem sem való egy ilyen műsorba a jótékonykodás. Már mindenből hasznot akarnak húzni. Sajnálom azokat a családokat, ki nem sajnálja, de akkor sem való ide.
2011. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem néztem, csak hétfőn, meg még kedden odakapcsoltam, mert nem gondoltam, hogy ennyire ez tölti ki az egész hetet, de aztán már kedden is elkapcsoltam. Jó dolog ez a jótékonykodás, és az sem baj, ha a villalakók által csinálják, csak ne így, hogy minden erről szól, mert ez tényleg nem ebbe a műsorba való. És még az sem tetszik, hogy az RTLklub is csak mások pénzével tud jótékonykodni, most megint a nézőket lejmolják, ahelyett, hogy a saját bevételüket ajánlották volna fel, pl. egy párbajét, vagy ilyesmi.
2011. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csak hétfőn néztem, meg ma kb. 20 percet a meccs előtt.Majd neten visszanézem azt, ami érdekel.Pont szórakozás céljából nézem a műsort, elég a szörnyűségekből más műsorokba is, ez elméletileg nem arról szólt.Szép gesztus, de nyomasztó.
2011. márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én néztem, hiszen egyáltalán nem zavart, hogy végre valami értelmes feladatot kaptak. Számomra nem csak az szórakoztató, hogy miképpen vesznek össze, hogyan csapkodnak, ordibálnak, káromkodnak, köpködnek, hisztiznek, bömbölnek, "okoskodnak", berúgnak, és értelmetlen feladatokkal kínlódnak. Akit csak ez érdekel, menjen ápolónak egy elmegyogyiba.
2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van is valami, ami nem igazán tetszett ebben a valójában álszentnek tűnő akcióban az RTL részéről, az pontosan a tv-sek hozzáállása, akiknek ez is csak jókora üzlet volt. Egyébként pedig nem próbálom a fejem homokba dugva nem tudomásul venni a világban történő rossz dolgokat, mert esetleg nyomasztólag hat rám. Filmek közül sem csak a vígjátékokat nézem meg, szeretem a mélyebbre ható, tartalmasabb, valóság tartalommal rendelkezőket is.

Ebben a műsorban is lehetett pozitívum az, hogy az emberek milyen összefogásra, másikért tenni akarásra késztethetők, ami sokak számára jelentett igazi örömet.

2011. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!