Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van itt ennyi kérdés a...

Miért van itt ennyi kérdés a valóvilágról?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit provokálni,de komolyan ennyi mindenkit érdekel ez a marhaság? Magyarázzátok el mi a jó benne, mert nem jövök rá!

(amúgy ne nagyon erőlködjetek, nem tudtok meggyőzni arról, hogy érdemes akár beszélni is róla ...)


2011. márc. 20. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
hát ha szerinted nem érdemes beszélni róla, akkor minek hoztad fel ezt a témát ? különben meg nem kötelező nézni..
2011. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blaster123 ***** válasza:
37%
Én sem értem. Nagy baromság a Való Világ, még a Barátok köztnél is rosszabb.Ezt nézik az emberek a veszekedéseket a villában, biztos hiányzott már nekik Győzike műsora.Személy szerint én az összes Való Világból csak azt láttam amikor mutatták ahogy Majka aludt.Az a 4 perc pont elég volt. Nem értem h. pl hétvégén vv-t néznek Hofi helyett...
2011. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
De ha nem érdekel titeket, minek írtok róla kérdést? Minek törődtök vele? Gyökerek.....
2011. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló megfogalmazta azt, ami nekem is eszembe jutott. :)

Bírd ki még pár hétig, aztán megint kihal ez az altopik...

2011. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit paradox a valóvilágos kérdések ellen fellépni, miközben te is kiraksz egyet.
2011. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az a baj,hogy ennyi kérdés van,a Csaló Világ érdekli az embereket.

A baj az,hogy ugyanazt a kérdést kiteszik egy csomószor.

Vehetnének annyi fáradságot,hogy megnézzék,van-e már ilyen kérdés.

2011. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert van az hogy feltesz valaki egy olyan kerdest amire nem is var valaszt?
2011. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!