Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4 kérdés! Mit szóltok ehhez...

VV4 kérdés! Mit szóltok ehhez az alábbi bejegyzéshez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 21. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
egyszerűen el kell fogadni, hogy megrendezett az egész, nincs mit tenni előre felvett jelenetek vannak már tudják ki fog győzni, felesleges nézni úgyis hülyeség.
2011. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez is igazolja azt, hogy miért nincs megszakítás nélküli internetes közvetítés...
2011. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezek a "bakik" egyáltalán nem véletlenek. Nem hülyék ülnek ott az RTL Klubnál, kérem szépen. Pofon egyszerű, arra megy ki a játék, hogy minél többen nézzék a műsort. Egyrészt vannak azok, akik már eleve nézik, nekik igen csekély részük fogja azt mondani, hogy ezek után nem nézem, mert becsaptak. A többség továbbra is nézni fogja, mert most már érdekli, mi lesz a végén.

Viszont a lényeg: sokan vannak, akik egyáltalán nem nézték eddig a műsort, mert egyáltalán nem érdekelte őket, vagy kimondottan unszimpatikus is volt nekik. Közülük sokakat le lehet ezzel ültetni a tévé elé. Vagy azért, mert ezekkel a botrányokkal igazolva látják, hogy miért utálják ezt a műsort, és a saját szemükkel is meg akarnak róla győződni, hogy csalás az egész, vagy pedig egyszerűen csak ez keltette fel az érdeklődésüket, hiszen ezzel is többet és többen beszélnek a műsorról.

2011. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Összevágott anyagról van szó,ezt eddig is tudtuk,az összefoglalóba kevesebb mint 1 óra fér a 24-ből.


Erzsin azért van több nadrág,mert valószínű hogy a nap folyamán többször odament Alekoszhoz a nőnap miatt,ez csak azt bizonyítja hogy Alek fél napot döglik az ágyon mire hajlandó felkelni.


Éva,Alek beszélgetése a teraszon olyan hosszú volt hogy nem fért bele az összefoglalóba,a lényeges részt betették adásba,ezért van az hogy Éva egyik pillanatban dohányzik a másikban nem.


A harmadik videót meg se néztem,mert egyértelmű hogy bár profik vágják össze az anyagot,de nem céljuk az hogy minden részlet stimmeljen,a néző pontosan tudja hogy egy összevágott anyagban nem feltétlenül követik egymást az események kronológiai sorrendben.Nekem úgy tűnik hogy az oldal még az élő fába is bele akar kötni,de annyi eszük nincs hogy meg tudják különböztetni a folyamatos felvételt az összevágottól.

2011. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez nevetséges! Mármint aki írta. Végigolvastam, és azt hittem, hogy majd valami huu de nagy bakik lesznek, aztán semmi. Itt a palack, ott a palack, Éva cigizik, nem cigizik, Jerzy ruhát váltott...nagy cucc. Ez mire bizonyíték? Nem arra, hogy megrendezett, és újraforgatott jelenetek, hanem arra, hogy ezek összevágott videok, és ezt mindenki tudja. Mivel a napi 24 órát bele kell sűrieteniük 1 órába, igyekeznek lényegretörően összevágni. Nem fogják az egész beszélgetést beletolni, azt is jól összevagdossák. Ennyi. Néha szokam nézni az online-t, és mikor az összefoglalóba láttam tök más volt, mert olyan jól volt megcsinálva, mintha az úgy lett volna kerek egész, de mivel láttam az "eredetijét", tudtam, hogy itt-ott kimaradtak belőle.


A kedves írója meg csak küldözgesse ezt csak az RTL klubnak, majd jól kiröhögik.

2011. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thurston ***** válasza:
100%
Ez annyit bizonyít, hogy össze volt vágva az anyag. Aki eddig ezt nem tudta, az hülye. A cikk is egyébként hitelesebb lenne, ha nem lenne erőltetné ennyire, hogy márpedig neki igaza van, mostantól mindegy ki mit mond. Nekem is rögtön az villant be, ahogy a VV szerkesztői röhögnek a levél elolvasásakor.
2011. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

hát bocs de azt hittem ez valami nagy lebuktatás lesz, erre...


ennél sokkal nagyobb bakik, amikor pl szám szerint tudják odabent kinek mekkora a facebook tábora, Béciék megtudták mennyi volt az Alek-Gombi párbaj, vagy stb stb elszólások.

2011. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az RTL Klub magyarázata, a 3 video kicsit részletesebben. Csak hogy világos legyen, hogy szó sincs csalásról, tényleg csak a vágás a magyarázat.

2011. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!