Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi értelme van annak, hogy a...

Mi értelme van annak, hogy a t-home (műholdas TV) állandóan frissíti a csatornalistát?

Figyelt kérdés

Tehát kb hetente vagy havonta (ez nagyon változó és nem rendszeres) frissítik a csatorna listát! Mire megszoknám, hogy melyik TV csatorna hányas programszám alatt van, addigra elrakják onnan.

Ezt úgy kell elképzelni, hogy 50 csatornára vagyok előfizetve, de az egyik TV csatorna a 117-esen lett most, sőt még ez után is vannak tv csatornák, tehát sok a "lyuk".

Mi értelme van ennek? Nem bolt ez, hogy átrendezik és nézzek végig minden sort, mire megtalálom, hogy mi hol van itt azt nézek, amit előre kinézek a műsorból...


2011. márc. 22. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Van hogy naponta, lásd tavaly a film 2-est.


Mert ha valamelyik tetszik valakinek, akkor azt megjegyzi, elmondja a másik ismerősének, közben meg levették. reklámfogás.

2011. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kiborultam amikor láttam hogy össze-vissza tettek mindent, és szerintem ez az elrendezés elég rossz. Én is mire megszoktam addigra felforgatták. A DigiTV-n legalább lehet rendezni.
2011. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen a Digi tv a legjobb. 19 matávos csatornáért ott 70-et kapni.
2011. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt is lehet rendzeni...Nem tudom mit csinálnak...de talán csak ideiglenes, akartam krédezni t pontos ismim, de má nem értem el, fb -n...
2011. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!