Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért érdeke a két kiképzőpara...

Miért érdeke a két kiképzőparancsnoknak/az RTL KLUB-nak, hogy Évát mégjobban megutálják a villalakók?

Figyelt kérdés

Éva hanyagsága miatt mindenki villalakó megszívta,ezért már a hét elején kivívta bajtársai ellenszenvét.

Ezt a holnapi összefoglalóban "köszönik meg Évának".


2011. márc. 22. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
jajj az összeesküvés elméletek...ez ey kiképzői módszer, hogy megtörjék Évát.
2011. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

ezt nem akarják a kiképzők ember

mivel Éva nem csinalja amit mondanak a kiképzők ezért büntetik meg a többieket ez a katonaság (sokkal gyengébb fajtája) itt nem verik meg itt megutáltatják ha valaki nem engedelmeskedik ....

2011. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, ezek a kérdések...
2011. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Mivel Alekoszhoz van közel, anno a 4-es csoport utulsó tagja alekosszal és ezt a fajta értelmes humort amit Alekosz művel, meg akarják útáltatni az emberekkel.
2011. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozik Éva saját maga ellen, nem kell neki segítség. Gondolom ez nyilvánvaló.
2011. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

szerintem a kiképzők elég rendesek azért Évával, én úgy vettem észre, hogy normálisan kérik a legtöbbször hogy csinálja ahogy kell, de hát ez mégis cak egy katonai hét, muszáj szigoruan előlépniük.

az más dolog, hogy ez a katonás dolog már mikor meghallottam gondoltam hogy Éva lejárató kampánynak is betudható, hiszen most Éva az egyetlen öntörvényű odabent, aki mindig minden helyzetben akárkinek képes visszapofázni.

számomra nagyon unszimpatikus hogy megpróbálják őt megtörni. Évát aki szereti az ilyennek szereti, és remélem nem is fog behódolni. Éva így jó!

katonai hét... nevetséges, nem azért mentek be a lakók, hogy katonásat játszanak, szerintem ez a hét max Lacinak tetszik. ja meg Giginek mert játszhatja az agyát... még Bécinek se tetszett, elvették a plüsseit, szerencsétlennek..

2011. márc. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eva ontorvenyu ember,neki nem lehet parancsolani,O magaert van itt,ezt o is mondta.Ez mind szep es jo ha a hiabai miatt ot butetik,csak ez a het nem errol szol.A dolog lenyege hogy csapatkent kellene dolgozni(ugy mint mult heten)de valamiert Evat ez nem izgatja,direkt szologat be,es emiatt a tarsait buntetik.(Beci miat is buntetek az egesz brigadot,szoval nem kivetelezes)

Fel kellene fognia hogy most masok szivnak helyette es felretehetne a buszkeseget egy kicsit es nem nevetve vegignezni hogy a tobbieket buntetik.

Azt elfelejti hogy ki van szolgaltatva a kikepzoknek akik ha bedurvulnak elvehetika cigijet is akar,na akkor nem nevetne az tuti.

Ilyen helyzetben jobb meghuzni magad,megcsinalni amitt kell es bekenhagynak mindenki jol jar es csak egy het az egesz.

2011. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a katonaságban bevett szokás,csak ez ahhoz képest szanatórium(ahogy,a volt katonák mondanák,főleg,akik Lentiben voltak).Ez a legjobb módszer,hogy fegyelmet,tiszteletet tanuljon.Ha ezekután,sen húzza meg magát,akkor tényleg sz.r ember.28évesen már tudni kéne csöndbe lenni,és teljesíteni a feladatokat.Ez pont hogy Éva javára válhat,persze,ha szemelőtt tartja a társait,és megadja a tiszteletet a nállánál ezerszer többet elért embernek!Jól jöhet még ez az életben neki!
2011. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én kedvelem Évát, de amit most művel azzal nem csak azokat erősíti meg akik amúgy is őt jelölték volna, hanem még azokkal is megutáltatja magát akik kedvelik.

Ez a valóságban is hasonlóan működik/működött a katonaságnál, csak sokkal dúrvábban. Mint azt valaki fentebb írta, hogy ez a katonaság legyengített hasonmása.

Egy valódi katona Éva helyében már rég a hadbíróság előtt állna! A parancsmegtagadás az egyik legsúlyosabb vétség! Még jó, hogy ez csak játék.

Valaki említette Lacit is, hogy ez a hét csak neki jó. Szerintem egy "katonának", mint azt Laci önmagáról állítja, nem így kellene hozzáállni a dolgokhoz. Elvileg ő tanulta és gyakorolta az alaki szabályokat is, mégis úgy mozog, mint egy medve és nem úgy mint egy katona.

Itt látszik meg a kára, hogy a kötelező sorkatonaságot eltörölték. Sokkal több az öntörvényű ember, mint régen. Itt kellene példát venni Izraelről! Minden 18 év felettit besoroznak, nemtől függetlenül (lányt és fiút)!

2011. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Laci lehet úgy mozog,mint egy medve,de ez a testalkatából adódik.Ő olyan dandártábornokos:)Ő volt Izraelben,úgyhogy tudja merről hány méter.
2011. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!