Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha valaki nézi az L word-öt...

Ha valaki nézi az L word-öt az elmesléné, hogy shane és carmen, hogy jöttek össze?

Figyelt kérdés
láttam videókat, de nem egyértelmű...örülnék ha valaki leírná:)
2011. márc. 23. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Shane munkát kapott egy ilyen filmgyárban, egy híres nő haját kellet megcsinálnia. És miközben dumálgattak,feltűnt Carmen,aki szintén ott dolgozott. Megpillantoták egymást, kölcsönös lefagyás. :)

Aztán Shane utána ment, dumálgattak, kiderült, hogy Carmen egy DJ, és megmutatta Shane-nek a stúdióban az egyik zenéjét. Akkor elkezdtek smárolni, és így kezdődött minden!:)

2011. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia!

köszi a választ:) ideig én is eljutottam, csak utána nem tudom, hogy jött képbe Jenny...esetleg azt is leírnád, hogy ezekután mi és hogy történt?:)

köszi :P

2011. ápr. 11. 01:18
 3/3 anonim ***** válasza:

hát több bonyodalom is volt, Shane megcsalta Cherievel aztán Carmen bosszúból megcsalta valami random csajjal Shanet.

Dana halála után Shane megkérte Carmen kezét, de nem házasodtak össze végül az esküvő előtt pár órával Shane lelépett (Az apja is meg volt hívva, gyerekestül feleségestül, mégis valakit felszedett a hotel bárjában. Félt, hogy ő is ilyen lesz és így akarta "megmenteni" Carment.) Utána volt egy rövid és béna kavarása, utána jött egy kis izgalom Mollyval akit tényleg szeretett, ott Molly anyja kavart be, aztán Jenny aki nem adta át Molly levelét Shanenek. Shane közben néha megdugta Jenny exét, mikor Jenny ezt meglátta összetört, később kiderült, hogy azért mert beleesett Shanebe.

2013. máj. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!