Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Stohl András próbálja utánozni...

Stohl András próbálja utánozni Sebestyén Balázst?

Figyelt kérdés
- természetre,hangra....
2011. márc. 24. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy a Stohl András bárkit is szeretne utánozni.
2011. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő inkább parodizál:D
2011. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire figyelted eddig Stohl műsorait, de ő mindig ilyen volt. Tehát ha bármiféle hasonlóságot vélsz felfedezni, akkor Balázs a koppintó. Szerintem amúgy nincs semmi ami egyforma lenne.
2011. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem nem. én semmi ilyet nem vettem észre, és mellesleg bár Stohl most mint ember nem éppen közkedvelt, de mint műsorvezető, színész és stb, kiemelkedő, ezért nem hiszem hogy egy Sebestyén Balázst kellene másolnia ahhoz hogy jó legyen.
2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Thurston ***** válasza:
100%
Szinkronként imádom Stohl-t, műsorvezetőként már kevésbé. De azért elég abszurd, hogy utánozná Balázst.
2011. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
na ne... Én mindkettőt szeretem, de teljesen különbözőek... Sthol pedig nagyon kimagasló mint színész, műsorvezető, szinkronhang.
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más karakter mindkettő.
2011. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Stohl tényleg jó műsorvezető, de a VV-be kicsit túljátssza a szerepét...főleg amikor "drámai" dolgokat közöl a nézőkkel.
2011. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, tényleg teljesen különbözően vezetik a műsort.:)
2011. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gfero ***** válasza:
nem hiszem hogy egy ennyire elismert embernek szüksége lenne bárkit is utánoznia és ez fordítva is igaz
2011. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!