Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2011-ben miért 4:3-as a...

2011-ben miért 4:3-as a Forma-1 az RTl-en? (Részletek)

Figyelt kérdés
2011-ben az RTL Klub még mindig 4:3ban, csonkolva közvetíti a Forma-1es világbajnokságot. Ez a közvetítési forma mélyen színvonalon aluli, mivel a FOM a közvetítéseket 16:9es képarányra optimalizálta. Emiatt ez a probléma azokat is érinti, akik hagyományos televízióval rendelkeznek, mivel egy-egy közvetítés során a kép két széle elveszik, illetve a különböző adatokat tartalmazó grafikák a képernyő kb. 1/3-át elfoglalják és fontos részleteket takarhatnak ki.
2011. márc. 27. 13:51
 1/2 A kérdező kommentje:

E miatt létrejött Facebook csoport


16:9-ben szeretnénk nézni a Forma-1et!

[link]

2011. márc. 27. 14:27
 2/2 LollipopGirl válasza:

Ha jól tudom, akkor azért 4:3-mas a képméret, mert áttértek a különböző műsorok a HD képminőségre. Én sem értek ezzel egyet, szerintem ez nagyon rossz, így élvezhetetlenné válik az egész műsor.

Az HBO-n ezért is nem lehet néhány filmet megnézni egyszerűen.

2011. márc. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!