Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miert van az hogy az Evaval...

Miert van az hogy az Evaval kapcsolatos kerdeseknel -pl. "mi a velemenyed Evarol? "mindenki lehordja a sarga foldig, a parbajrol pedig sokan visszavarjak?

Figyelt kérdés
Nem sok jot lehet rola irni,az hogy "ami a sziven az a szajan"hat nem mindig jon be,ezen kivul reszeges, lusta stb.
2011. márc. 27. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én speciel rühellem, borzalmas nőnek tartom - leszámítva egy-két jó pillanatát. Meglehet, hogy őszinte, de attól még förtelem, amit sokszor művel.

Szerintem azért is várják vissza sokan őt a párbajokról, mert eddig eleve gyenge karakterekkel ment ki, másrészt pedig tény, hogy a legtöbb balhét, "show-t" ő csinálja.

Nélküle teljesen más lenne a VV, az biztos.

Lényeg a lényeg, azt hogy már kétszer győztesen jött vissza a párbajról, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy az emberek szeretik.

2011. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is eddig elég gyenge ellenfelei voltak,és ha Jerzyt viszi most akkor ugyancsak gyenge lesz neki megint.Ideje volna már kicsit nehezebb ellenfelet választania.
2011. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert ő csinálja benn a legtöbb cirkuszt. A katonai héten is az összefoglaló nagy részét ő tette ki, tehát van mit nézni. És az sem mindegy, hogy kivel áll szemben. Nyílván Béci ellen nem sokan várná vissza, de ha tényleg Jerzyt viszi ki, akkor már inkább ő, mint Jerzy. Hiába emberileg Jerzy fölötte áll, de szegény olyan kis semmilyen, az ilyenre nem annyira kíváncsi a nép.

Az is igaz, hogy Évának nem voltak valami erős ellenfelei, és azo a párbajok is az elején voltak még, akor ennyire még nem mutatta ki a foga fehérjét. Ha most Jerzyt választja, ő sem valami erős, de szerintem az a normális, ha az ember olyat választ, aki ellen úgy érzi, hogy a legnagyobb eséllyel visszamenne. Ez a játék lényege, hogy minél tovább benn maradjanak. És ha belegondolunk csak azok választottak erőseket, akik haza akartak menni. Meg is kapták. De akit a játékban maradás motivál, teljesen normális, hogy egy általa gyengébbnek tartott személyt választ.

2011. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még azt sem mondanám, hogy ami a szívén, az a száján. Eléggé visszatetsző módon kibeszél mindenkit, mikor a lelki társával műsoroznak a kamerák előtt kettesben. Anikót csak napraforgóként emlegeti a háta mögött, míg nem sokkal előtte zokogva ölelgették egymást. Pedig szíve szerint tényleg elkívánná már a fenébe, mert vetélytársat lát benne Alkeszkával való kapolatát illetően is. Még a tükörre is féltékeny, ha nagyérdemű barátja abban nézegeti magát.
2011. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

azért mert a nyomorék Béci fanok mindig itt pofáznak hogy ők nem irogatnak mert nincs értelme, erre tess csak pofáztok, ebből is látszik, hogy kevesek vagytok ti egy Évához vagy Alekoszhoz, csak hülye kifogásokat kerestek hogy elhitessétek magatokkal ami nem igaz.

Éva jelenleg Béci és Alekosz kivételével bárkit kint hagyna, jobb ha ezt elfogadjátok.

2011. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól van, nyugodj meg, inkább elfogadunk mindent, amit írsz, csak nehogy mentőt kelljen hozzád hívni!
2011. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ti k*rvára vakok vagytok,tisztelet a kivételnek.

Éva lehet sokszor "förtelmes" dolgokat csinál,illetve olyan dolgokat mond,amelyeket sok emberek nem néznek jó szemmel. DE ki nem csinálja ugyanezt ?

Miben jobb az Alek,aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát és tojik másnak a véleményére,nem tiszteli a legjobb barátját sem és sose vallja be,ha tévedett ?

Akit Éva lehordja a sárga földig az egy figyelmetlen ember,ennyit tudok mondani.A látszat csal.

Jó megfigyelés kell ahoz,hogy meglássuk mi van a látszat mögött. És ehez a legtöbb ember LUSTA

2011. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolso:gratulalok a valaszodhoz,kb.olyan lehetsz te is mint Eva,a stilusodbol itelve...
2011. márc. 29. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy lusta megfigyelő vagyok, de arról - a magát intelligensnek tartó - felnőtt nőről akkor is meg van a véleményem, aki egy fél ország által nézett műsorban részegen, utolsó cigányasszony módjára rikácsolva szitkozódik és köpköd. Miért vedeli az alkoholt, ha tudja, mit vált ki belőle a hatása? De még nem is ez az igazi probléma, hanem hogy az ordenáré viselkedése ellenére még ő ítélkezik a társai felett, ahelyett szép csendben meghúzná magát.
2011. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja.Ezert csodalkozok azokon is akik Szandit vagy Olivert birtak.Jelzem-Olivert akkor utaltam meg amikor Evat lehordta-milyen ferfi az aki ugy beszel egy novel mint egy allattal es a marha Eva meg meg is bocsajtott neki.(de azert titokban orult hogy kiesett)
2011. márc. 29. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!