Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is poén az O. B....

Szerintetek is poén az O. B. reklám? :D

Figyelt kérdés

Hát, meghaltam, mikor először láttam! Az az idióta zene a háttérben, meg a csaj... Szerintem iszonyú jó lett! Kinek tetszik még?

(Sokkal jobb, mint mondjuk az Always, amiben a puncibarbik riszálják magukat azokban a nevetséges cipőkben xD)


2011. márc. 28. 11:01
 1/9 Thurston ***** válasza:

"Sokkal jobb, mint mondjuk az Always, amiben a puncibarbik riszálják magukat azokban a nevetséges cipőkben xD"


Szerinted komolyan a cipő meg a risza a legnevetségesebb abban a reklámban..?

2011. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg a nyekergés, amit éneklésnek csúfolnak, meg az, hogy úristen, nem mehetnek shoppingolni, mert az egyiknek megjött...

Úgy értettem, hogy AZ az Always reklám... Vágod? :D

De az új O.B. legalább vicces, AZ az Always, meg erőltetett és röhejes.

2011. márc. 28. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a zenéje tetszik:D


Esetleg belinkelhetné valaki, vagy te, kérdező:) köszi előre is.

2011. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=RSDtYEVtBW8


ez??? ez iszonyat ez a reklám :S:S

2011. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utcsó! AZ az Always reklám tényleg borzalom! xD

De most inkább az O.B.-t célozzuk meg! :D

2011. márc. 28. 14:31
 6/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=1qkMdGcdsqY


Erről az O.B. reklámról van szó!

2011. márc. 28. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő szar! Persze majd szűk csípőfarmert vesz fel, amikor normális bugyi van rajta, meg gyűrődik a betét... Mert ne próbálja már nekem bemagyarázni, hogy nem fog gyűrődni! Persze már! Amúgy is az Always-től mindig viszketni kezdtem, úgyhogy hamar el is felejtettem... Ti nem viszkettetek attól a rossz nájlon borítástól?

Az OB tampon is hülyeség... semmivel sem jobb, vagy rosszabb mint egy olcsóbb fajta. Abban meg hiába riszálja magát, mert tamponnal lehet, úgyhogy nem nagy durranás.

2011. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Persze majd szűk csípőfarmert vesz fel, amikor normális bugyi van rajta, meg gyűrődik a betét."


Én egyébként is normális bugyit hordok... xD


Az Always-től én is viszkettem :O A Sensitive-től már nem, de a műanyagtól igen. Főleg nyáron. Mondjuk már rég nem használom azt...


Jó, igen, az O.B. semmivel nem jobb a többinél, de valahogy csak el kell adni :D (Mondjuk az a silk touch vagy mi a rákosfene, ami rajta van, az semelyik másik tamponon nem láttam még, és attól könnyebben csúszik. Gyááá, de hülyén hangzik ez!)

Nekem attól még tetszik a reklám, legalább ötletes, és nem olyan irritáló, mint az Always.

2011. márc. 29. 15:17
 9/9 anonim válasza:
Nekem a csaj tetszik, nagyon aranyos ahogy ott ugrál:D:D
2011. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!