Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Laci tegnapi...

Mit szóltok Laci tegnapi rodeójelenetéhez? :-)

Figyelt kérdés
Elég röhejes volt, ahogy a nagy iraki hős megpróbálta magát feltuszkoltatni a bikára, aztán meg kettőt fordult, és legörgött róla:-DDDD
2011. márc. 29. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmi összefüggés nincs közte.olyan jó,hogy nincs mibe belekötnöd.Béci meg Jerzy sem volt nagy ász,pedig ők még fiatalok és jó kondiban vannak,és persze nincsen eü-i problémájuk!
2011. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért Laci már nem egy 20 éves,ereje teljében lévő fiatalember,ráadásul gerincsérve is van,nem akart nagyon bátorkodni gondolom,különben megint kórház lett volna a vége,annyit meg nem ér az egész játék.
2011. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ti komolyan beveszitek, hogy ez az ember, aki még egyedül fel se tudott mászni arra a bikára, ez egy nagy sport/katonaember, aki életeket mentett????Nekem ez nagyon furcsa...a gerincsérvéről meg csak annyit, hogy érdekes módon, a katonai héten, amikor guggolászni kellett összevissza, meg felüléseket csinálni, semmi baja nem volt az égvilágon, ugyanúgy csinálta a feladatokat, mint a többiek...nekem van olyan családtagom, akinek volt gerincbecsípődése, de ő még máig napig sem tud úgy hajladozni, ahogy Lacika...ez az ember egy nagy kamugép...
2011. márc. 29. 11:01
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudhatjuk,h. ő a katonai héten mit érzett,attól,h. nem nyerített a fájdalomtól,még fájhatott neki.És miért ne hinnénk el,h. mentett embereket?Több ismerőse is alátámasztotta már,mi érdeke származna belőle ha ezt hazudná?
2011. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmas ez a Laci úgy mozog mint egy nyugdíjas vénember az vicc hogy dan vizsgát akar tenni, mikor bármilyen sportos feladat van a villában egyből azt mondja hogy ez nem neki való
2011. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Laci helyeben fel sem masztam volna,nem kockaztattam volna hogy megserul az amugy is beteges hatam.kihagyhatta volna siman.
2011. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Már leírtam egyszer,de leírom,h értsd:írd be a google-ba,h Lázár László,és megtudhatod,h miket ért el.Az meg nonszensz,h példálózól a katonai héttel.Megcsinálta becsülettel,de elmondta egyik este,h volt,h gátolta a sérve,de nem nyavajgott.Attól,h nem úgy pattant fel,mint egy 20éves a bikára,nem azt jelenti,h nem ért el semmit.Majd,ha utánna jártál,és megnéztél egy pár videót,amin bemutatja mit tud,pl.Pokol hete,gyere és becsméreld tovább.Ja,és oktass ki mindenkit milyen egy 42éves sportember.Örülnél te,ha fele annyit feltudnál mutatni,mint ő amit elért 30év alatt.
2011. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha volt is Irakban, biztosan nem bikákat kellett meglovagolnia. Ebből kifolyólag miért is kellett volna profi rodeósként megülnie a bikát?
2011. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmas ez a Laci tényleg, a párom gerincsérves, 280-at nyom ki fekve! Na jó, most nem akartam ezzel pedálozni, de mégis kicsúszott, mert szerintem a párom sem normális. Gerincsérv mellett simán lehet mozogni, de azért néha előjönnek a fájások, és akkor semmit nem tudsz nagyon csinálni, még hosszú ideig ülni se. Legalábbis a páromnál ez így van. nem minden nap éli át a fájdalmakat,de ha fáj, akkor nem tud mit csinálni, csak szenved.
2011. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Na és? Emiatt szánalmas Laci? Nem igazán értem.
2011. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!