Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha Gigi kiesik, kiváncsi vagy...

Ha Gigi kiesik, kiváncsi vagy (főleg) Béci és Jerzy arcára, mikor Éva lép be az ajtón?

Figyelt kérdés
Alig várom. Főleg az utána lévő feszültséget is, amit produkálni fog Béla. Kicsit megtörik végre. Eddig neki volt a legkönnyebb odabent mert ott volt a huga, végre megtörik ez a nyugalom számára is.
2011. márc. 30. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha ÉVA kiesik, kiváncsi vagy (főleg) Alekosz és Anikó arcára, mikor Gigi lép be az ajtón?


ÉN erre vagyok kíváncsi!

+ Évike reagálására...

(szitu = Olivér párbaj - Béci!!)

2011. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

Szeretném ha végre valahára letörne már egy kicsit

a Rácz bika szarva.

Hajrá Éva!

Gyere vissza!

2011. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretném ha végre valahára letörne már egy kicsit

a Rácz bika szarva."

...Én is! de nem azon az áron, hogy továbbra is egy nem normális (orvosilag igazolt, klausztrofóbiás, alkoholista) ember-állat, hisztijét kell néznem!

2011. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ki megy vissza. Szerintem Béci nem törne meg úgy, mint ahogy azt itt sokan gondolnák. Jerzy viszont összefogja szarni magát, nem bánatában, hanem félelmében. Ha Gigi lép be az ajtón, nagyon szívesen megnézném Alekosz arcát, de Évára is nagyon kíváncsi vagyok, mit szól majd, ha a saját fotója alatt lesz a kevesebb százalék. Ha kinn marad kíváncsi leszek arra is, Alekosz kivel lesz ennyire jóban, vagy mit fog csinálni, szerintem izgalmas lesz. Viszont ha Gigi marad kinn, nagyon kíváncsi vagyok, Jerzy mit fog szólni, hogy Béci mennyire lesz szomorú, és arra, hogy ezek után meg akarja e majd keseríteni az Éva életét, valamint arra is, hogy Gigi vajon kitől búcsúzik el, és, hogy ez szít e valami veszekedést a két jelölt között. Akárki is marad kinn, izgalmas lesz a műsor, végre.
2011. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hetek óta ezt várom. :P
2011. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!