Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Rácz...

Mi a véleményetek a Rácz testvérekről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
sunyik.
2011. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem birom őket, nagyon nagyon reméem hogy holnap Éva kint fogja hagyni Gigit.


És kiváncsi leszek rá hogy milyen pofát fognak vágni ez a buta Jerzy, és ez a Nagyképű tolvaj Béci!

:D

2011. ápr. 2. 22:59
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
sunyik. Béci még elmegy, de Gigi katasztrófa, őt nagyon utálom.
2011. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Nevetségesek!! XD

Gigi hazudott magáról mindenkinek, Oli is megmondta a Neked valóban :d Olyat röhögtek, amikor beszédet mondott :D XXD Mert igaza van. Remélem, hogy kiesik Gigi, a Bele való világot meg Győző vezeti, legalábbis amikor ég néztem, akkor még ő vette... És majd meglátja a k*rváját xD 3 éven keresztül volt a r*banca.. Gigi csak 17 volt XXD (Y) ... Éva, ha inni akar, igyon, Szerintem mindenki élne a helyzettel..h ingyen van.. Éva saját magát adja :D

2011. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Rühellem őket.

Megjátszós, sunyik. De bővebben:


Gigi: olyan mint egy lovacska :D Ráz tőle a hideg ha beszél, ha affektál, ha nevet, ha riszálja magát. De hogy jót is mondjak róla: jó az alakja, és szép a haja, de a fogai elég furcsák...


Béci: na hát nála furcsa helyzetben vagyok. Nekem ő külsőleg nagyon-nagyon bejön, iszonyat jó teste van, és még az arca is helyes, valamelyik nap mikor fürdés közben mutatták hűűű. De kb ennyi amit bírok benne :D

Nagyképű, sokszor taplón viselkedik, szintén megjátsza magát. Remélem a végén koppanni fog, és nem ő nyeri meg.

Bár van egy olyan érzésem, hogy mivel Alek kapni fog egy műsort, Bécike megnyeri a lóvét + a lakást + az autót. Szerintem ez sajnos így lesz....

2011. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
barátnőm nézte sajna itt mögöttem ezt a sz@rt és hallottam, hogy össze vissza lopkod benne, még ottse tud parancsolni a cigány génjeinek
2011. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
fuj, inkabb nem irok velemenyt
2011. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
gigit seggbe nyomnám
2011. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet értek veletek!!


:D

2011. ápr. 2. 23:17
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
utálom őket
2011. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!