Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az a. VV szerkesztőség!...

Az a. VV szerkesztőség! Direkt csinálták-. -" Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

A tegnap este úgy felidegeskedtem...Eddig nem hittem semmi féle pletykának ami a vv-ről szólt de mostmár...

Direkt azért mutatták meg a végefele a nézőknek az állást, hogy szavazzák vissza Évát!

Ge***ciség! De az lett volna durranás Alekoszéknak ha Gigi megy vissza és nem Éva! Mindent elkövetnek a nézettségért. Hát tőlem nem kapnak többet 'nézettséget' A tegnaptól elhatároztam hogy nem fogom nézni ezt a manipulációt!

Vélemény?

Ti észrevettétek az este, hogy csak ennél a párbajnál mutatták meg hamarabb a nézőknek az állást(persze ezért, hogy szavazzák be Évát)?


2011. ápr. 4. 14:25
1 2
 1/14 Thurston ***** válasza:
86%
Jó, ne nézd többé.
2011. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Újabb összeesküvés elmélet-.-

A reptoidokat, az ufókat, Elvist vagy esetleg Binladent nem akarjátok belekeverni?

2011. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mit néztél eddig,de a VV1-ben is megmutatták a képeket,és a VV2-ben is,a Molnár Anikó vezetett a fináléban,de miután megmutatták a képeket,a Vitkó laci fordított,és így ő nyert.Minden VV-ben e vége felé megmutatják az állást képekkel!
2011. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát én örülök neki, hogy az Éva ment vissza... Ő meg az Alekosz csinálják a show-t, meg a Béci, de a Gigi az nem is csinált semmit... Semmi egyedi poénjai nem voltak, meg abszolút egy olyan kis szürke háttérszemélyiség volt
2011. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Valamelyik párbajnál el kell kezdeni egyszer ezt is. A régebbi vv szériákban is ez volt. Örülök neki, hogy megmutatták.
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem az a baj, hogy most megmutatták! A baj az, hogy akkor az eddigi párbajokon miért nem tették. Ez a régebbi párbajozókra nézve nem volt korrekt. Így Évának nagyobb esélyt adtak, mint eddig bárkinek a párbajon. Gigi jogosan emelhetne ez ellen szót!
2011. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Amikor már kevés játékos van bent,akkor megmutatják az állást.Eddig is így volt.Nem igaz hogy nem lehet megérteni.
2011. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Engem meg az zavart, de nagyon, hogy Lilunak mondta az Éva, hogy a Gigi vezetett. Ezt ő honnan tudta??????

Ráadásul a villában már pontosan közölte a párbaj elején köztük lévő 10%-os eltérést a Gigi javára. És ezt honnan tudta???? Röhej ez az 1%!!!!! és a fetrengés sem volt utolsó. Ennek a nőnek már elr*hadtak az alkoholtól a labirintusba rohangászó kis szürkéi.

2011. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Thurston ***** válasza:
61%

"Engem meg az zavart, de nagyon, hogy Lilunak mondta az Éva, hogy a Gigi vezetett. Ezt ő honnan tudta??????

Ráadásul a villában már pontosan közölte a párbaj elején köztük lévő 10%-os eltérést a Gigi javára. És ezt honnan tudta???? "


Talán onnan, hogy ők is látták a fantomképeket a százalékokkal. Kiváló logikád fényében pedig elég röhejes, hogy lehülyézel valakit.

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
T.! mondtam már, hogy hagyd ezeket a buta embereket.... Fáj nekik az igazság....
2011. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!