Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kik fognak legközelebb párbajo...

Kik fognak legközelebb párbajozni a vv4-ben mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Szerintem Anikó-Jerzsi párbaj lesz. Közülük pedig úgy gondolom, hogy Anikó fog visszamenni. Legalábbis remélem!!! A te tipppárosod közül ki megy vissza szerinted?
2011. ápr. 4. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Következő:Alek-Laci (Alek elveri de nagyon)

vagy Anikó-Jerzsi (Anikó elveri)

2011. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem Béci és Alek!Ma mondták Éváék,h rárakják,úgyhogy tuti B. lesz az egyik.Ani Jerzyre,Laci Alekra,Jerzy meg Anira.
2011. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Rácz megmondta Aleknak,hogy most már ne tegyék egymásra,és ne is hívják ki egymást,mert a Rácz finalista akar lenni!Ez múlt héten volt valamikor,és Alek rábólintott.
2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Béci kimaradt:)ő Alekra,akkor Éva dönt,úgyh Bécit választja.
2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éva meg megigérte,h J. rakja.Semmi jelentősége,h ezek ketten miket ígérnek.
2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én a műsor előtt még úgy számoltam, hogy a jelölés a következő képpen lesz:

Alek-Lacira, Éva-Jerzsire, Anikó-Jerzsire, Laci-Alekra, Jerzsi-Anikóra, Béci-Anikóra.

Így lenne Anikó-Jerzsi

Viszont ha betartják amit igértek, és Alek és Éva Bécire rakja, Akkor Béci-Anikó párbaj lesz. Szerintem Nem meri kivinni Alekot, mert tutira akar menni, hogy visszamegy. Alektól tart.

2011. ápr. 4. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Rácz nagyon fél Alektól,ezért is "ajánlotta" föl neki hogy Ő nem rak rá,akkor Alek se rakjon rá.
2011. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Alek Béci párbaj tuti nem lesz, az max a döntőben, ha az egyik nagy kutya kiesik az nem jó az RTl-nek.

Laci most nagyon Évával akar kimenni, lehet akkor most tényleg jön az Anikó-Jerzy és Éva Laci lesz utána, amikor már Éva nem lesz védett, így az Alek Laci párbaj nem lesz. na nem mintha Lacinak számítana kivel megy ki, még Jerzy is kint hagyná.

2011. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Becire rakjak a jelet,o kiviszi Anikot,kinnt hagyja.
2011. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!