Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Senki nem vette észre élő...

Senki nem vette észre élő adásban, hogy egy hatalmas izzadságfolt van Gigi felsőjén?

Figyelt kérdés

Szerintem tök undorító, erre igazán odafigyelhetett volna...

[link]

14:28-nál


2011. ápr. 7. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
hogy figyelt volna oda? megmondja a mirigyeknek hogy ne izzadjanak?
2011. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
feltaláltad egy olyat h izzadásgátló dezodor... vagy arra sem telik neki?
2011. ápr. 7. 22:50
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Muszáj mindenbe belekötni, és csak a hibát keresni? Én is uálom a Gigit, de ez már sok! Az ok, hogy a nevet illetően van olyan, hogy izzadsággátló dezodor, de gondolkodj már épeszüen, szerinted az tényleg azt jelenti, hogy gátolja, mint ahogy a reklámokban előadják? Az izzadás fontos dolog, a szervezet túlmelegedését gátolja, szerinted egy kencefice vagy spré ezt meg tudja akadályozni? Mert ha igen, akkor no comment..

Képzeld, én is használok, mégis izzadok ha melegem van!

2011. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak akkor nem értem, miért mondták mindig hogy ő olyan higiénikus meg ápolt... ebből nem ez derül ki:/
2011. ápr. 7. 22:58
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz felfogni, hogy az izzadás teljesen természetes folyamat? Te talán nem szoktál? Attól, hogy ott volt a folt a felsőjén, még nem ápolatlan.
2011. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ez természetes folyamat, ezzel nincs is gond, de azért én nem állnék ki úgy egy ország elé, hogy egy hatalmas izzadság folt van a pólómon... sztem akkor is gusztustalan
2011. ápr. 7. 23:03
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
És most mit csináljon? Rohanjon átöltözni 10 percenként, mert izzad?? Forgatás ment, megizzadt, hát istenem!
2011. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy olyan meleg volt ott benn, mivel érdekes módon rajta kívül a többi 15 vagy nemtomhány ember nem izzadt, pedig volt, akin hosszú ujjú fölső volt, ő mégis izzadt... szóval nem tudom ő mi jogon mondta másokra, hogy milyen gusztustalanok, ez is kb olyan mint hogy ő mondta Évára, hogy erkölcstelen, miközben ő volt a legnagyobb ri.banc odabenn mégis a jókislányt játszotta meg...
2011. ápr. 7. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy ő izzadós típus, vagy olyan felsője volt, amin jobban látszik. Mindegy, de azt elhiheted, hogy biztos nem büdösen, mosdatlanul jelent meg a műsorban.
2011. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amikor volt a kihívás Éva farmerruciáján ott figyelt az izzadás.Juj,ő ilyen:)
2011. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!