Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed a Laci féle...

Mi a véleményed a Laci féle kapitulációról?

Figyelt kérdés
A legmeglepőbb hogy semmilyen szervi baja nincs.Egyszerűen arról van szó, hogy Laszlo Rambo bezakkant.Azért meglepő mindez mert nem a vietnámi dzsungelben, és nem az afganisztáni orosz fogolytáborban kellett kibírnia fél évet embertelen körülmények között.
2011. ápr. 9. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs kedvem veled veszekedni csak ennyi:karácsony napján ugyanilyen tüneteim voltak mint a Lacinak,kórházban akartak fogni,amibe nem mentem bele.Ezután következett millió vérvétel és kivizsgálás-eredmény semmi.Majd 2 hét után megint csak szapora szív veréssel ugyanott kötöttem ki.Ezután ismertem el,h. tényleg pszichés okai lehetnek a rosszullétemnek.Ez a véleményem ,tudom ,h. nem érdekel ,mert te eldöntötted,h. Lacinak semmi baja és bezakkant.
2011. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 gfero ***** válasza:
68%
az hogy ő az egyedüli ember a villalakok közül aki többet vesztet a beköltözésével mint amennyit nyert magyarul lejárata magát..
2011. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy hány ember bírna ki közel fél évet úgy, hogy minden egyes pillanatban a kamerák figyelik minden lépését, és még egy rendeset fingani sem tud az ember, már bocsánat. Tudom, ők vállalták, de azt senki sem tudja előre, hogy mit vált ez ki belőle. Szerintem elég megterhelő lehet. Pluszba kapják kívülről az sms-eket, amik nem mindig pozitívan ugyebár. Itt mi könnyen dobálózunk mindenfélével, de ezekbe egyik sem gondol bele.
2011. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Örülök neki, hogy kijött. Egy híroldalon olvastam az esetről reggel, ezzel is hamarabb lesz vége az egész shownak és végre megint egy fokkal értelmesebb/élvezhetőbb műsorok lesznek főműsoridőben.
2011. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h hamarabb befejezik. csak jobban széthúzzák, nem?
2011. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Tegnap este mondta a műsorvezető hogy nincs szervi baja, ez az ami biztos, de azzal csak találgatsz hogy ugyanolyan tüneteid voltak neked is, max. hasonlók.


Láttátok ahogy elbőgi magát mint egy csecsszopó.Szánalmas, és röhejes.A húsz évesek meg bírják a gyűrődést és eszük ágában sincs feladni, pedig húsz évvel vannak lemaradva Rambo mögött tapasztalatban.Laci bácsinak ha lenne egy kis esze akkor ő lehetett volna a király a villában, de ehelyett méltán vitte el az udvari bohóc rangot, és a végső döntésével végleg bohócot csinált magából.

Rambo mint puha pö.s - azt hiszem hogy lelkileg még fel kell dolgoznunk ezt az új aspektust, és bizony nem lesz könnyű.

2011. ápr. 9. 11:14
 7/18 gfero ***** válasza:
100%
ebbe az a vicces hogy még nemrég ő akart kikészíteni idegileg másokat azt mondta hogy ő ehhez nagyon ért hát gratulálok saját magát is sikerült kikészítenie.
2011. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

első vagyok1.nem írtam .h van szervi baja

2.az az igazi férfi aki sírni is tud

2011. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Laci már majdnem az elején rájött és mondta is, hogy ez nem az ő közege. Ő más típusú társasághoz szokott, más környezetben tud érvényesülni a katonás karakterével. Alekosz is említete, hogy vele nem forszírozta a konfliktusokat, mert a Laci a megszokottól nagyon eltérően tudott váratlanul lereagálni dolgokat, amit nem tudtak hova tenni, talán tartottak is tőle rendesen. Laci meg ilyen "normál" közegben szembesülhetett azzal, mennyi "rendellenesség" is van benne, ami rá csak károsan hatott. És hogy mi lehetett az, amit tett és nagy lelkiismet furdalása is van, amit azzal próbál helyrehozni, hogy ezentúl csak jót akar tenni embrekkel, rejtély. Mindenestere ez a kemény, katonás életmód elég torzulást okozhat egy ember lelkében, úgyhogy az hogy a kemény fiú kiborult, egyáltalán nem elítélendő, sőt valahol természetes!
2011. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez kissé erőltetett magyarázat utolsó, mintha elfelejtenéd hogy az alkalmazkodás nem bizonyos emberek kiváltsága, hanem evolúciós előjogunk.


Annyi bizonyos hogy a negyven éves öregembert Laci bácsit, ha alkalmaznám semmiképpen sem testőrként, legjobb esetben is csak kertészként.Szakácsnak nem jó mert csak rántotthúst tud készíteni, viszont konyhalányként megállná a helyét a konyhában.Bár lehet hogy öt hónap múlva befalcolna a koszos tányérok és lábosok felett.Hiába, egy kőkemény bodyguard aki királyokat védett, csak épp önmagát nem tudta megvédeni egy luxusvillában.A jakuzzi végül padlóra küldte.Béke poraira.

2011. ápr. 9. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!