Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Latta valaki online adasban...

Latta valaki online adasban hogy Eva megint szabalyt szegett?

Figyelt kérdés

Sajnos en nem tudom egyaltalan nezni igy nem tudom hogy ez az egesz igaz vagy csak kitalacio.


ezt olvastam.

idézet: Nem tudom látta-e valaki az onlint?!Az Évának súlyos büntetést ígértek ha még egyszer szabályt szeg!A karibi esten a Béci rá szólt , hogy vegye fel a kendőt különben ő is lila ruhába járhat!Azt mondta nem ,nincs kedve,meg ha jól hallottam nem illik a ruhájához!Aztán elvették a képet ekkor 0 óra 05 perc volt


2011. ápr. 11. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de örülnék neki, ha az rtl tartaná a szavát, és elvenné a védettséget tőle, és Béci kihívhatná, és a saját dugájába dőlne. Eddig mindig védtem Évát, de mostmár látom, hogy nagyon kihasználja Alekot, hogy benne legyen a 3-ba, és még ő gyanusítgatott másokat.
2011. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ha ez igaz az erdekes lessz.


Kivancsi vagyok hogy bealdozzak-e Evat(elveszik a vedetseget)mert benne van a pakliban hogy Beci Alekot hivja ki es az nagyon nem lenne jo a musor szempontbol, a nagy parbaj a vegere kell.

2011. ápr. 11. 11:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Persze a pakliban benne van, de szerintem Béci tervei közt most nem szerepel Alekosz. Nem buta, Ő is tudja, hogy az kétélű fegyver lenne most, és lehet rosszul sülne el, ő pedig ott akar lenni a döntőben. De ha elvennék Éva védettségét, akkor megkönnyítenék a dolgát. :)
2011. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nos ha ezt meglépi az RTL Klub akkor az komolyan mondom nagyon felháborító lenne, mert a Béci pl sokkal súlyosabb dolgokat követett el! 1 hétig nem hordta a kendőt és csak lila ruhában kellett járni bekiabáltak hozzá ő meg vissza és lám mi volt a büntetés ja bemehetett hozzá a barátnője stb stb szóval igen láttam, de ha ezt meg is teszik a szerkesztők Éva tuti önként feladja a játékot mert abba beleroppan, h elveszik tőle a kendőt szerintem ezt az RTL klub nem fogja megkockáztatni!!!!! Jöhet a lepontozás nyugodtan de ez a véleményem!
2011. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolso elfogadom a velemenyed,de Eva figyelmeztetest kapott a szaunas eset utan hogyha megegyszer athagja a szabalyokat elveszik tolle a kendot,tehat kapott figyelmeztetest,ilyen esetben kicsit jobban vigyaz az ember,erre egy alapveto szabalyt sert meg(ha igaz).
2011. ápr. 11. 11:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne felháborító. Éva megkapta a figyelmeztetést, tehát tudja, hogy milyen következményekkel jár, ha nem tartja be a szabályokat. És ha azt nézzük, hogy a szaunában aludt utasítás ill. engedély nélkül, és le se tojta, hogy ezzel szabályt szeg, és még büntetést sem kapott érte, csak figyelmeztetést. Úgyhogy már ez is egyfajta kivételezés. Úgyhogy igenis jogos lenne, ha a következő bakijánál igenis elvennék tőle.
2011. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én láttam az online-t rögtön arra is gondoltam, hogy nesze Éva hülye vagy elveszik a védettségedet aztán mehetsz párbajozni, megeheted amit főztél.


DE!! A lila és zöld kendők viselése persze állandóan kötelező, de az elejétől fogva sokszor volt, hogy a kendő birtokosa nem viselte az adott kendőt, szóval ez nem nagy szabályszegés. Béci azért kapott ezért bűntetést, mert fontos pillanatban, egy kiválasztáson amikor jelentősége van a kendőnek akkor nem viselte a kettő nem ugyanaz, szóval ha ezért megbűntetik Évát az nagyon erőltetett lenne, és tök átlátszó, de ha megbűntetik megbűntetik, engem Éva már nem nagyon érdekel, egyre jobban utálom.

2011. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
amúgy még annyi, hogy bár mondom már nagyon nem bírom Évát szal nem azért mondom, de ne akarjunk minden piti szart ráverni, mikor Béci nem kapott bűntetést a külvilággal való kommunikáció miatt sem és pl azért sem mert a cserekereskedelem hetében lopott! és akkor pont hogy az üzletelés volt a lényeg, tehát a lopás az akkori feladat szabályszegése. stb sorolhatnám, Béci rengeteg szabályt szegett, már rég ki kellett volna dobni onnan.
2011. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy Béci sokkal több, és sokkal nagyobb szabálysértéseket követett el. Én is elfogadom ezt a véleményt, mert volt olyan, hogy neki is elnéztek valamit, de mindenkinek elnéztek. Az aki Éva rajongó ne úgy védekezzen, hogy támad. Én az elejétől kezdve utálom Évát, és lehet mondani, hogy most is ez beszél belőlem, de nem. Próbálom visszafogni magam, kulturált keretek között elmondani, hogy mit is gondolok. Évát nem érdeklik a szabályok, ami egy darabig, jópofa volt, vagány, de mostanra ez is nagyon zavar már. Nem arról van szó, hogy valami kis apróság miatt rögtön elvennék Tőle a védettséget, mindenki kinn aludt, amíg Ő a szaunát használta fekhelynek, közölték Vele, hogy még egy ilyen, és elveszik Tőle a kendőt, Ő pedig fogadkozott, hogy soha többet nem szeg szabályt, majd rá egy napra már meg is tette. Ha igazán fontos lenne Neki, odafigyelne erre, és nem azt mondaná, hogy "Nem érdekel, nem veszem fel." Azért csinálja ezt, mert Ő maga sem hiszi el, hogy következménye lehet. Tudjuk, hogy azért rakták Bécire a jelet, mert Éva nem akar vele párbajozni, fél Tőle, most, hogy összejött amit akart, vehetné a fáradságot, és legalább a kihívás napjáig sportszerű lehetne, de nem az. Azt hiszem, ezt az időt fél lábon is ki lehetne bírni szabályszegés nélkül.
2011. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Évike még örülhet, hogy a szaunában alvás után csak figyelmeztetést kapott. Én már akkor elvettem volna tőle a védettséget. A katonai héten is állandóan ellenkezett. Ideje lenne megbüntetni őt is.
2011. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!