Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is Király L....

Szerintetek is Király L. Norbi egy hazugságból megcsinált, tehetségtelen celeb? Beválogatták egy olyan show-ba, ami az énektudásról szólna. De ő csak hörgött az egészre.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem "gy hazugságból megcsinált, tehetségtelen celeb"

Mindenkinek más az ízlése, van akinek tetszik a hangja,van akinek nem.

Te azok közé tartozol akik nem kedvelik ezt a stílust... nincs mit ezen vitázni -.-"

2011. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen, tehetségtelen gyökér. EZ kétségtelen. Csak realizálták az emberek, hogy amúgy sómennek meg jó. Az addig rendben is van éppen ezért, hogy a műsoron kívül nyomják ahogy tudják, de egy énekléssel kapcsolatos műsorban továbbjuttatni tényleg óriási böszmeség volt. Pont ebből látszik, hogy ezek a műsorok nem arra mennek, hogy ki tehetséges, hanem hogy kiből lehet majd később pénzt csinálni. Ezért tartom már látatlanul is hiteltelennek az összes ilyen "tehetségkutatót".
2011. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20:54


Már megbocsáss, én semmit nem értekel jobban egy művészben, mint azt, hogy nem ragaszkodik a trendekhez, nem átlagos. De Norbi nem nem-átlagos, hanem szar. Pontosan az a kategória, hogy mindenki le tudná utánozni, ha olyan ostoba lenne, hogy hajlandó szétcseszni a hangszálait. Egy jó énekes meg úgy is tud teljesen hasonló hangot produkálni, hogy közben nem erőlteti véresre a hangszálait.

2011. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thurston ***** válasza:
86%
Ja, ez nem igazán ízlés dolga. Én például a másik két döntös hangjától is rosszul vagyok, de tudnak énekelni, így azokra azt mondom: igen, ízlés dolga. De ahogy írta valaki, amit Norbi csinál, azt bárki meg tudná. Ha csak az énektudásról beszélünk. Márpedig arról kéne, elméletileg...
2011. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utso: csináld már meg, kérlek. jutubon várom. köszi :*
2011. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sztárcsinálás erről szól.Van egy adott keret,és abból kiválasszák mondjuk a 10 legigéretesebbet,és amennyire tudják feltupírozzák őket.Akármennyire ügyesek a sztárcsinálók,szakemberek,csodákra ők sem képesek.Nem is kell hogy csodát tegyenek,elég ha elfogadható szintre javítják fel az amatőröket,a többit a technika vívmányai,keverőpult,mikrofon beállítás,akusztika - megoldják.
2011. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem Király L. Norbi egy olyan tehetséges énekes, amelyhez foghatót már rég hallottam. Nekem ő nagy kedvencem és ezzel nem csak én vagyok így, hanem még legalább 192 000 ember.

Ha csak hörgött volna, nem jutott volna idáig, nem lenne saját száma, nem dolgozna az első albumán, nem adna telt házas koncerteket és nem lenne ennyi rajongója. Nem is értem, hogy veszed a bátorságot, hogy ilyeneket írj róla! Örülnék, ha ez a kérdés lekerülne innen.

Üdv:


KLN LFT Dóri

2011. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ezzel a kérdéssel magadat minősíted. Magamból indulva, ha nem tetszik nekem valamelyik előadó művészi, emberi stílusa, akkor is tiszteletben tartom őt, és nem mocskolódok.

Király L. Norbert különleges és eredeti hangjával és stílusával kiemelkedik az előadók tömegéből. Nagyon tehetséges és színpadra termett, és őstehetség, amit képezni tud folytonosan. Nagy és fényes karriert fog befutni biztosan.

2011. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kata KLNLFT válasza:
Nem értem az embereket,hogy ilyen bunkó stílusban, hogy írhatnak bárkiről! Norbi igenis nagyon jól énekel! Igazolja 200.000 rajongó! Nehogy már pár irigy ember mondja meg kit szeressünk!!!Norbiban van egyedül az a bizonyos x!! Bármerre megy az országba mindenhol nagy örömmel várják, mert a hangulatot ő egyedül hozza.Akinek nem tetszik ne nézze ,ne hallgassa! Ha valaki unatkozik,találjon más elfoglaltságot!Számolgassa!
2011. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Norbi sok minden, de nem celeb. Tudod mi az, hogy celeb?
2011. máj. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!