Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem volt kicsit furcsa, hogy...

Nem volt kicsit furcsa, hogy Anikó letagadta a kiválasztáskor, hogy szerelmes volt Olivérbe? (VV)

Figyelt kérdés
Én azért nagyot néztem... És még Éva a hazug...véletlenül sem ő, akit "fellökött Alekosz" + ez a mostani dolog...
2011. ápr. 12. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Honnan tudod, h szerelmes volt belé? Talán te vagy ő? Te így honnan tudod eldönteni, hogy mi a helyzet, hogy alig látod őket, amit látsz, az is csak egy összevágott maszlag, ami az évát és az alekoszt tünteti fel jó szímbe. Pl. az iszapbírkózást, ahol az éva gyáva mód 1 perc után feladta, nem adták le.. vajon miért? ...-.-"
2011. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem teljesen érthető.Ott és akkor azt hitte,hogy szerelmes,de sztem csak nagyon magányos volt.Ez a magyarázata annak is h egy hónapon belül 3x volt "szerelmes". Bár sztem ha a Junior maradt még volna,könnyen 4-re nőtt volna a szerelmek száma...
2011. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Nagy színésznő tud lenni Anikó. Arról mit tudtok amikor Évával először vesztek össze komolyabban, hogy elvileg van valakije csak letagadja vagy h volt ez?
2011. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ő konkrétan azt mondta, hogy soha nem mondott olyat, hogy szerelmes az Olivérbe... Na ez egy retkes nagy hazugság...
2011. ápr. 13. 02:14
 5/16 gfero ***** válasza:
69%
ez a nő egy nagyon alattomos sunyi ember már mindent kipróbált emlékezünk vissza Alekosz lökésére,Bécinek tett szerelmi valómására meg Olivernek .ezt a képet ami lejött róla a mostani kiválasztásnál soha nem lehet elfelejteni amikor rájött hogy nem jött be neki a taktikája és Éváék másra szavaztak.egy élvezet volt nézni hogy leeset a képe.
2011. ápr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Kerdezo linkeld be azt a videot amikor konkretan azt mondta Olivernek hogy szerelmes bele?mert szerintem nem mondta,azt hogy o mit erzett iranta azt csak o tudja,nehogymar mi dontsuk el hogy szerelmes volt bele vagy nem.

Vajon Eva miert nem mondta meg Anikonak azt hogy azert tette ra a jelet Becire hogy megszabaduljon tolle,hogy o maradjon az egyeduli lany?.

2011. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

IGen!!! Mondta hogy szerelemes Olivérbe, hogy olyat még nem érzett stb...


Kedveltem Anikót, de már megutáltam, megjátsza magát, és akkor mondja ki amit akar ha bevan rugva.

2011. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Igazat mondott, nem volt szerelmes, de erre utólag jött rá.Most tényleg, mutass egy nőt aki komolyan beleesik Olivérba.Ennyi erővel egy disznóval is összejöhetnél az ólban, és a disznó legalább nem vedeli a pálinkát és a sört reggeltől estig, és nem fingja tele a szobát.


Mellesleg Olivér volt az aki kikényszerítette Anikóból a szerelmi vallomást, mivel jól esett a saját hiúságának.Utána játszott a lány érzéseivel, és végül a párbaján cserbenhagyta Anikót és megalázta a fél ország előtt csak azért mert Enikő ott ült tőle néhány méterre.Nem a szerelmet árulta el, hanem a barátságukat.

2011. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Igazat mondott, nem volt szerelmes, de erre utólag jött rá.Most tényleg, mutass egy nőt aki komolyan beleesik Olivérba.Ennyi erővel egy disznóval is összejöhetnél az ólban, és a disznó legalább nem vedeli a pálinkát és a sört reggeltől estig, és nem fingja tele a szobát."


Ezt mondd az Anikónak, aki nagyon szívesen megdugatta volna magát vele...:D


Jaj amúgy igen, a Bécis vallomás is jó volt... Nem tudom, hogy melyikkel járatta le jobban magát, de öröm nézni...:'D

2011. ápr. 13. 12:37
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Egyesek jó lenne ha befognák, ha nem emlékeznek 1 hónappal ezelőtti dolgokra. Anikó igenis mondta hogy szerelmes Olivérbe!!!! Videórt meg keres nektek a halál, majd töltsed te ezzel az időt ha nem hiszed el.

Kiváncsi lennék a Bécis szerelmi vallomást is így szemrebbenés nélkül letagadná-e, mert az meg még inkább tagadhatatlan volt.

Anikó egy hülye liba, Jerzyt is cask azért utálja, mert neki se kellett...

2011. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!