Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem szól senki Évának,...

Miért nem szól senki Évának, hogy Alekosz Őt is legyőzi majd a döntőben?

Figyelt kérdés
Éva úgy taktikázik, hogy Ő és Alekosz végig benn maradjanak. Az mindegy, hogy én mit akarok, és mit hiszek, ki fog nyerni, és kérlek ezt Ti se írjátok le, hogy úgyis Anikó, úgyis Béci, úgyis Jerzy nyer, mert ez nem érdekel. Azt gondolja, hogy Ők ketten együtt eljutnak a döntőbe, és ott majd kézen fogva együtt felállnak a dobogó első helyére, és haza viszik a pénzt? Nevetséges. Ha Alekosz kerül be a döntőbe, és Éva lesz mellette, Alekosz könyörtelenül fogja savazni Őt, és ugyan ilyen könyörtelenül le is győzi. Nem értem Éva, hogy alapozhat arra, hogy Alekosszal ketten lesznek az elsők.
2011. ápr. 14. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tök fölösleges kérdés mer amúgy is Béci nyeri..
2011. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd ha ott lesznek a döntőben, Éva rájön, miről is van itt szó. De szerintem ő se kímélné Alekoszt, ha az 50 millióról lenne szó.
2011. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na itt látszik, hogy nem Jerzy a buta, hanem Éva...
2011. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jólvan első, látom nem értetted meg.


Többiek, örülök, hogy Ti igen.

2011. ápr. 14. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:
arra alapozhat viszont hogy több hónapig húzza magát Alekosz előtt , aztán megnyeri majd és megkéri hogy osszák már el a pénzt egy két pár jó dugásért
2011. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy is tudja, hogy nem nyerhet.:P
2011. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alekosz épp a tegnapi online adásban mondta,h már nem érdekli Éva,eddig mellette volt,de most már játszon külön,nem ezekkel a szavakkal de így értette.
2011. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
éva tudja hogy csak max 3. lehet béci és alek mellett.
2011. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Éva elmondta teljesen érthetően,hogy mit akar:Nyerni nem fog,ezt tudja,de az első háromban benne akar lenni,mert neki ez fontos.Neki az a lényeg,hogy a lányok közül ő legyen az első.
2011. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem Evat,szerintem nyerni szeretne csak nem mondja ki,mert akkor a baratja ellen kellene beszelnie.

egyszer mar volt masodik egy jatekban,azt olvastam abba roppant bele,miert lenne neki jo ezt ujra vegigelni.

2011. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!