Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én vagyok ennyire savanyú,...

Én vagyok ennyire savanyú, vagy ez a mai Gálvölgyi tényleg nem vicces?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem se az. régen szerettem nagyon pedig.
2011. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már régen nem az. Fiatalon valóban nagyon jó volt. Éppúgy,mint Hofi is. Ő is elvesztette a humorát öregkorára.
2011. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Most ezt pont nem nézem, de úgy általában elmondható szerintem, hogy már nem valami vicces, amit csinál. Még amikor gyerek voltam, tök jó műsorokat tudott csinálni, először azt hittem, azért lehet, mert egy gyereknek persze hogy minden hülyeség vicces, de nem, azokat mai szemmel megnézve is viccesnek tartom. De az elmúlt egynehány évben már nem igazán tud szórakoztató dolgokkal előállni.

Na EZ jó volt: http://www.youtube.com/watch?v=kDUrSWHxclw

2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem se vicces. Pl. ez a vv paródia nem tudom mire volt jó, mert semmi vicc nem volt benne. Ja de egy igen: "Ráülök a szádra és akkor kapsz legközelebb levegőt, ha fingok egyet :D " Na ez vicces volt, de amúgy semmi extra.
2011. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbi időben nagyon erőltetetté vált az egész.
2011. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
erőltetett az egész, régen halálra röhötem magam most már el sem mosolyodok szinte.
2011. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tényleg nem volt vicces, nagyon erőltetett az egész műsor.

De a Heti hetesbe se való már szerintem a Gálvölgyi, ott sem mond semmi humorosat.

2011. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
régen jó volt, ezt a mait nem láttam de én már rég nem nézem pont azért mert elveszett belőle valami szikra.
2011. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De jó hogy ennyien ezt mondjátok...Én meg már azt hittem velem van a baj, de régen tényleg jókat röhögtem rajta, de most már néhány perc után megunom.

És a Heti hetessel is így vagyok. Szerintem ott (is) kezdenek belefásulni a dologba, 10 év alatt kifogytak a humorból. Egyre rosszabb az egész.

2011. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok ezzel, mint ti.

Régen, sok-sok évvel ezelőtt még minden adást megnéztem, sokat nevettem rajta, de az utóbbi időben már a reklámba bevágott kis részek is inkább fárasztanak, mint mulattatnak.

2011. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!