Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a mai online kérdésben...

Ha a mai online kérdésben Anikó ennyire leszerepelt, lehet nem is olyan erős, mint amilyennek ő maga vagy épp a többiek (pl. Éva) gondolják?

Figyelt kérdés
Én meglepődtem, hogy ennyien 1 pontot adtak neki, azaz ennyien nem szeretik. Ha ez így fog menni a (valószínűleg) Éva-Anikó párbajon, Éva lesöpri őt a pályáról! Ti mit gondoltok?
2011. ápr. 15. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz finalista...Baja szennye.
2011. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem kedvelem a csajt, de azt hittem a sok kanos tini fiú nyomni fogja rá a szavazatot... de úgy látszik ahhoz képest, hogy szinte csak dicsérő sms-eket kap (ami sztem elég igazságtalanság pl. Évával szemben) még sincs olyan nagy rajongótábora mint pl. a Évának... azért kíváncsi leszek, hogy ez a párbajon is megmutatkozik-e!
2011. ápr. 15. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak anyt mondok hogy az online szavazas ingyenes az sms penzbe kerul,online szavazasbol semmire nem lehet kovetkeztetni,foleg ugy hogy tobbszor lehet szavazni ugyanarrol az IP cimrol.

kepzeld el ahogy egy fanatikus Eva fann egy oran keresztul nyomogatja a 10es pontszamot.

2011. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, tudom h azért más ez az online szavazás mint a párbajon, ezért is írtam h kíváncsi leszek a párbajra h ott milyen százalékban lesznek a szavazatok, mert jelenleg nem tudnám megmondani.
2011. ápr. 15. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem szavazok ezen a héten senkit le, mert pl éva és anikó egyáltalán nem tud főzni mégis ehetőt kreáltak. meg nem kóstoltam a kaját így nem tudom milyen, de nem vagyok köcsög így nem adok 1est.


anikó egyáltalán nem erős, gyenge mint a harmat, ha évát legyőzi az azért lesz mert évát sokan utálják.

évát sem bírom különösebben de nagyon nem szeretném, ha anikó döntős lenne, mert nehogy már 1 párbaja volt, ami a legutolsó párbaj volt, és úgy kerül be oda -.-

2011. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:30 egyet értek, am meg Évát 1% választotta el az egy ponttól szal... éppen h 10 pontot kapott

Sztem ha Ani Éva párbaj, lesz Anikó megy vissza, én őt erősebbnek gondolom.

2011. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!