Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL nem merte megnyeretni...

Az RTL nem merte megnyeretni Bécivel a VV4-et, mert aláírná a csalást?

Figyelt kérdés
Ez elég átlátszó...
2011. ápr. 18. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen, lehet benne valami. Szerintem ez napról napra változik, hogy az rtl kivel is akarja megnyeretni. Vagy ki tudja mostmár tényleg. Én például Alekosz anyjától hallottam személyesen, hogy a Béci fogja megnyerni, erre tessék, kiesett.
2011. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Így van! Hisz már ők is látták mennyire nyílvánvaló,hogy meg van szervezve, és mindenki tudja VV Béci nyer, ezért változtattak. De ne hidd azt,hogy Béci ingyen kiment. Szerintem nagyon jól lefizették.. kárpótlásul..Most pedig próbálják titokban tartani májusig(ha sikerül),ki lesz a győztes. De ha kiderűl? Sebaj, őt is kiejtjik. Ilyen egyszerű :))
2011. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja és még annyit,hogy szerintem ez azért van,hogy a VV5(ha lesz)is sikeres legyen,mert ha a nézők tudják,hogy csak pénzcsalás nem szavaznak,vagy nem?

De ha Jerzy most visszament kieseik a jövőhéten...szerintem nincs esélye.

2011. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thurston ***** válasza:
33%

Igenigen!

Ha Béci bentmaradt volna, akkor mindenki továbbra is azt gondolta volna, hogy ja, ez bunda,a meg lett mondva. Tehát aki eddig elhitte, hogy csalás, az továbbra is elhitte volna. De! Az, hogy ennek az ellenkezője történt (nem mintha lett volna más a két opción kívül) ugyancsak arra egyértelmű bizonyíték, hogy a műsor csalás.


Végülis asszem tényleg most csúcsosodott ki az összeesküvés-elméletekkel kapcsolatos hisztéria által okozott ostobaság. Priceless.

2011. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10:26


Ja. Eddig is eleg egyertelmu volt nekem, hogy csak az tartotta csalasnak a musort, aki nem tud onalloan gondolkodni, es komolyan benyel minden szart, mert pont ettol fogja magat felvilagosultnak tartani. De ez most nem csak tipp reszemrol, hanem teny. Tenyleg ket opcio volt ossz-vissz, es ahogy leirtad, ezek az emberek ezekszerint tenyleg akarmi tortenik, az csalasra utal. Ez jol megmutatja azt, hogy tenyleges, logikusan levezetheto alapja eddig sem volt a csalasnak. Ami pedig a legsulyosabba teszi a helyzetet az az, hogy meg ha ez nem is szubjektiv kerdes, ok meg ennyire leegyszerusitett modon sem fogjak belatni, hogy nem sok ertelme van a rinyajuknak.

2011. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

mert szerintetek így van:

Ha Béci nyer bunda

Ha Éva nyer bunda

Ha Anikó nyer bunda

Ha Jerzy nyer bunda

Ha Alekosz nyer bunda

2011. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy melyik nyer!Az összesnek volt köze az RTL-hez,csak azok jutottak be.Miért nem az ország különböző pontjairól válogattak össze 15 embert?Ezek akik bent voltak,vannak,min ismerik egymást valahonnan,RTL-es körökből.Már mindegyik el is mondta,kit honnan ismer.
2011. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen itt mennyit tudatlan ember van....akármit "csinál" az RTL akármi történik akárhogy szavaznak a nézők akárki akármit csinál itt FOLYTON AZ A TÉMA MEGY HOGY BUNDA MEG CSALÁS? Nektek nincs jobb dolgotok csak ezen gondolkozni?? :D


amúgy én bírom a vv-t eddig az összes adást láttam de nem gondoljátok, hogy ha bunda ( -.- ) lenne akkor az RTL-nek mért érné meg jobban?? Mert szerintem ugyanúgy megéri neki csak így simán BUNDA NÉLKÜL!!!!! :D

2011. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!