Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci miért hiszi, hogy 1...

Béci miért hiszi, hogy 1 hónap alatt 40 milliót fog keresni?

Figyelt kérdés
Többször is elhangzott a szájából, miután kikapott hogy 2 autó 2 háza lesz. Több pénzt fog keresni, mint amennyit nyerhetett volna. Sőt még azelőtt hogy kijönne az összes villalakó. Kirabol egy bankot?
2011. ápr. 18. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mégis miértne rabolhatna? Benne van a vérében.
2011. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert kínjában nem tudott mit mondani,majd szétvágta az ideg,ezért mondta ezeket,leplezni próbálta magát,de nem tudta,annyira röhejes volt szerencsétlen,mint egy óvodás,amikor elveszik tőle a lekváros kenyeret,kínjában azt sem tudta hogy magyarázkodjon.Volt is mit,mert úgy elverték,hogy ezt nem gondolta volna,a nagy taktikája besült.Kint maradt a Rácz.
2011. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pontosan. Ráadásul még mindig nem esett le neki hogy az emberek nem csípik ezt a fajta hozzáállást. Hogy csak azért mert ő a Rácz Béla nem lesz se kőgazdag, se kedvelt. Sőt, közutálattá növi ki magát.


Annyira szánalmas volt tegnap mikor kimondták Jerzy nevét, ha ott lettem volna vele vhogy odasúgtam volna neki hogy ne tetézze a helyzetet, eleget koppant már.

2011. ápr. 18. 16:17
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Rácz nem tudott méltósággal veszíteni,még a veresége után is az egekben volt a feje,tátva szája,és magyarázta,hogy neki sokkal jobb,mert neki majd lesz 2 háza,meg 2 autója.Emberek vigyázzatok,jól zárjátok be az ajtót!
2011. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert azt hiszi majd, hogy befutott sztár repper lesz majd. Ami egy darabig tényleg így lesz, mert tuti futtatni fogják egy darabig, gondolom lesz klippje meg albuma, meg hasonlók, de majd ha 1-2 év múlva is a médiában lesz, akkor mondhattja el magáról hogy tudott élni a lehetőséggel. Ami nem így lesz, hiszem most jön a Csillag születik: lesz jópár új énekes, aztán jön az X faktor, ott meg végkép.. És akkor ott vannak az előző X-esek, szóval Bécike jobban tenné ha inkább takarékoskodna majd azzal a lóvéval amit az elkövetkezendő hónapokban fog kapni a haknikkal. Amúgy azzal tényleg jól fog keresni pár hónapig. Meg amúgy vannak kapcsolatai: haverja Düki, Sp, Stereo 2.0, Josh és Jutta és hasonlók. Nem mondom hogy nagy nevek, de mivel ők most nagyon futnak, lehet Béci is meggazdagszik.
2011. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mondta,mert tehetséges és ha okosan használja a hírnevét,mint pl Majka,akkor pár év múlva,ő is havi 1 milliót fog keresni,meg majd mindenhova hivják meg minden :)
2011. ápr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát Majka azért jóval tehetségesebb mint a Béci, ezt valljuk be azért. Mellesleg Béci nem most kezdi a rapp pályafutását. Ezelőtt se kapták fel, ezután se hiszem hogy annyira fel fogják. De Magyarországon milyen énekes keres havi 1 milliót?:O
2011. ápr. 20. 14:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell leírni a srácot!Én remélem tudja majd kamatoztatni a népszerűségét.
2011. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt én nem hallottam a szájából, hogy egy hónap alatt fogja ezt megkeresni. Esetleg ha ajánlanál erről valami forrást?

Viszont az tudom, hogy fizikai munkából már gyakrabban vette ki a részét, mint Alkesz, Éva, Erzsi együttvéve.

2011. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert orrvérzésig magabiztos.

Jó az, ha valaki magabiztos, de Béci már túlment ezen a határon, ő egyszerűen öntelt, beképzelt, pökhendi.

Látni sem bírtam már a villában.

Sikerülhet neki, mert olyan önző, hogy mindenkin átgázol. De keresse meg, ha tudja!

A pénz őt biztos boldoggá teszi.

2011. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!