Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért viselkedett Béci máshogy...

Miért viselkedett Béci máshogy a Villában, mint a tegnapi Belevalóban vagy a mai Nekedvalóban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Mert a villában való viselkedésének még tétje volt.
2011. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
itt már nem baj, ha megmutatja, mekkora paraszt...
2011. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

fúúúúúúúúúúúúúúúúú de nagyképű

gondoltam h csak megjátsza a nyugodt, kultúráltat

2011. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ti is így látjátok hogy mekkora idióta??


Most néztem meg a vele készült összes kinti felvételt, és hát fogtam a fejem hogy: Úrrrr Isten ezzel meg mi lett? Beszívott, leitatták, vagy csak szimplán örül hogy kiszabadult? Esetleg fel van pörögve mert mindenki körülötte ugrál? Egyszerűen nem tud viselkedni, locsog összevissza, beszól mindenkinek, rendetlen stb.

Hát én nagyon megdöbbentem, hogy mekkora kretén...Mondjuk amúgyis utáltam, de azért ez az elszállás...

2011. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a barátnője is itt haknizik vele mindenhol, és a Nekedvalóban is ott vágta grimaszokat, meg a fejeket...Ő sem olyan kis kedves mint amilyennek tűnik.
2011. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!