Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ócsárolják a Béci fanok...

Miért ócsárolják a Béci fanok Jerzyt?

Figyelt kérdés

most hírtelen a béci fanok nem kedvelik és ráfogják h nagyképű lett ami nem igaz mert semmit sem változott.

nincs jóban alekoszékkal, de csak ők vannak bent, muszáj velük normálisan elleni, most mit vártok h egyedül üljön egy sarokban és 4 hétig ne is beszéljen egyikkel sem? béci is jól elvolt az utolsó hetekben évával is és alekkal is akkor őt is megutáltátok mert "átállt" az ellenséghez? -.- nevetséges.


2011. ápr. 21. 10:24
 1/6 alkesz éva ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele.
2011. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem. Most az nem tetszik nekik, hogy Béci miatta maradt kinn, plusz még Alekoszékkal is jóba van, aztán megutálták. Nevetséges egyébként. Nekem pont hogy szimpatikus lett, hogy végre kiáll magáért. Nem lett nagyképű, csak lett önbizalma, hogy vissza tudott menni, hisz hónapokig azt hallotta benn, hogy őt tartják a leggyengébbnek. Az azért nem igaz, hogy semmit nem változott, mert igen, de nem úgy, hogy teljesen más lett, és rá sem lehet ismerni, csak látszik magára talált, és nem hagyja, hogy irányítsák. Azóta, hogy kiment Gigi, látszik a változás, érdekes, hogy azóta Évával sem vitázott, egész jól kijönnek. Ezt sokan annak látják, hogy átállt, pedig nem. Ha azt nézzük régen is jól elvoltak Alekosszal, Évával sem voltak annyira hadilábon, akkor lettek olyan rosszban, miután Béci megnyerte a párbajt Olivér ellen, mert akkor állt be Jerzy igazán közéjük, és el is szállt a Béci tábor agya. Úgyhogy számomra nem is meglepő, hogy mostmár újra rendeződtek ezek a kapcsolatok.
2011. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Mert lenyomta Bécit, szerinted miért? Amúgy én nagyon megkedveltem Jerzyt, s bár Aleknak drukkolok, Jerzytől sem sajnálnám a fődíjat! Csak remélem nem a Rácz hugica gazdagodik meg belőle, bár úgy tűnik Jerzynek tényleg kezd helyére állni az esze.
2011. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
és az Alkesz fanok miért szerették meg ilyen hirtelen?eddig ő volt a GYagyás Tódi meg a retardált légpisztoly meg a b..i gyerek...én meg elejétől kezdve itt védtem őt míg csak szidtátok
2011. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is elképedve tapasztalom, hogy a párbaj előtt itt szinte mindenki utálta Jerzykét. Talán mert Gigivel alkottak párt, ezért törvényszerű volt, hogy őt is minden sz@rnak elmondják. Most, hogy Bécit sikerült a párbajon kiütni az ő közreműködésével, és puszi pajtások lettek a nagyra becsült lelkitársakkal, ráadásul már Gigire sincs szüksége a továbbiakban, már minden eddigi rossz tulajdonsága átcsapott az ellenkezőjébe. Ez nem nevetséges?

Jól írtad, Béci is jól elvolt Alkeszékkal, nem akart veszekedni egyikkel sem, ha nem volt muszáj. Viszont soha nem ült le kettesben a valódi napraforgó Évikével, hogy jó hosszan kibeszéljék az addig havernak tartott harmadikat. De önérzetes Jerzykénket még az sem zavarta, hogy olyan "őszinte" emberrel tette ezt, aki nem sokkal előtte leköpte, leanyázta, elmondta minden hülyének, és még a jelenlétét is irritálónak titulálta.

De hát ezt mind gyorsan el lehet felejteni, hiszen az ő közreműködésével lett Béci kiejtve.

Számomra már akkor undorító volt a viselkedése, mikor a párbaj napján végig azt hajtogatta a kameráknak, hogy milyen szemét dolog volt Bécitől, hogy őt merte kihívni. Ráadásul annak a két embernek, akik őt egész végig sz@rnak nézték. A kihívás előtt viszont egy szóval nem mondta volna, hogy ő nem akar még mindig párbajozni, sőt, úgy beszélt, hogy őt az sem zavarja, ha Béci őt hívja ki. A párbaj előtt aztán összesz@rta magát, és bevetette ezt a taktikát, és folytatta is párbaj végéig. Mai napig sem értem, hogy arathatott sikert ezzel a gusztustalan módszerrel. Persze ő emberséges maradt! Az én szememben pedig attól fogva lett igazán undorító.

A Rácz testvérek pedig még kampányolni akartak mellette. Remélem erről már letettek, ha megnézték Jerzyke szereplését a párbaj előtt. Most még Gigivel is mocskos módon viselkedik, mindennek mondható, csak egyenes embernek nem.

2011. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert Béci mikor rárakta a jelet,akkor azt mondta megérti és semmi gond. Párbaj előtt egy nappal meg rájön h mekkorát csalódott Béciben stb,na ne már -.-" Miez már ha nem kétszínűség.. Jerzy egy álszent kétszínű, és megeteti az embereket ezzel a Gigi kiesése után tudtam csak kibontakozni dumával -.-" Remélem nem lesz benne a finisben ez az üresfejű idióta
2011. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!