Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éva vagy Anikó? Melyikük erősebb?

Éva vagy Anikó? Melyikük erősebb?

Figyelt kérdés
Ki menne vissza szerintetek, ha ők párbajoznának következőnek?
2011. ápr. 22. 00:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Bízom abban, hogy Anikó megy vissza!
2011. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon remélem, hogy Éva.
2011. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy olyan párbaj lenne, aminek tényleg nem igazán lehetne sejteni a végeredményét. Izgalmas lenne, az biztos.

Ha azt vesszük, hogy Anikó biztos erősebb, mint Gigi volt, akkor annak alapján simán kinthagyná Évát. De lehet, hogy Gigi csak azért kapott olyan sok sms-t, mert a Béci fanok nyomták rá ezerrel.

Nem tudom. Én a magam részéről megnézném, hogy Éva végre pofára esik, úgyhogy ebből a szempontból inkább Anikót mondom.

De ha az Alekosz fanok nekiállnak nyomni Évára, akkor Anikó esne ki szerintem.

Remélem lesz ilyen párbaj, mert tényleg nagyon kíváncsi lennék rá. :)

2011. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 alkesz éva ***** válasza:
14%
Ha már választani kell akkor inkább Anikó.
2011. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom a potenciális szavazó réteg melyiküket akarja bent tartani, de én Anikónak adnám már a fődíjat is. Viszont nem szavazok, erre sajnos nincs pénzem. Bár ha lenne sem szívesen töltögetném a tévések bankszámláját.
2011. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

Éva erősebb, de jobban örülnék, ha Anikó menne vissza...:)


N

2011. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1-2 héttel ezelőtt Anikót mondtam volna. Akkoriban az Alekosz fanok is azon morfondíroztak, hogy ha sor kerül egy ilyen párbajra, már nem fogják segíteni Évát, mert mint Béci is mondta, gyengítené Alekoszt a döntőben és Béci nyerne. De mostmár kisség megváltozott a helyzet. Anikó eléggé negítaívan viselkedik, biztos, hogy nyomatni fogják Évát. Szoros lesz az tuti, de inkább Évát tartom esélyesebbnek.
2011. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy most ilyen párbaj lesz, mi más. ÉN mindkettőt bírom, szórakoztatnak. Éva mondjuk már kicsit kiégett, de Anikóban még ott a lehetőség. Nekem mindegy, hogy ki megy vissza.
2011. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Éva
2011. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Éva szerintem az erősebb.
2011. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!