Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most már biztos Anikó nyeri...

Most már biztos Anikó nyeri meg a valóvilágot, ugye?

Figyelt kérdés

Szerintem ha végignézünk a benntmaradtakon már most látszik, hogy csakis ő nyerhet. Most kiviszi Évát, Éva kipotyog, több dolog miatt: 1. viselkedése, ami sok mindenkinek nem tetszik, erre csak rátett a legutóbbi húzása Jerzyvel, plusz Anikó ezerszer szebb, arcra, testre, mindenre és mivel a műsor nézőinek nincs különösebb műveltsége, ennyi mármint a szépség bőven elég lesz. Anikó visszamegy, utána egy Jerzyt és egy Alekoszt is lazán letud győzni. Alekoszt mindig nyomatják, hogy a családját x cég keresi fel reklámarcnak, meg lesz ez a showja is, szociálisan nincs rászorulva, ráadásul túl megosztó figura, vannak olyanok akiket irritál és nem képesek befogadni őt. Jerzy meg bambula, nem nézek ki neki potenciális szavazótábort. Szóval..szerintem csakis az Anikó nyerhet. Egy csomó pasi szavaz majd rá. Én nem neki szurkolok, de már most tudom hogy ő fogja megnyerni.

Épp ezért úgy gondolom, hogy semmi értelme nincs már nézni a műsort, párbajokat. Az életben akár az evolúcióban a legszebb példányok nyernek. Ez most is igy lesz. A többiek hiába érdekesebbek vagy értékesebbek.

Alekosz se nyerhet, hiába van annyi rajongója. Ja és Anikó még azért is sanszos, mert szegény volt, meg az anyukája most is Németországon gürizik, ezért mondjuk ja megérdemelné.

Szóval...


2011. ápr. 25. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
én is neki adnám.
2011. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem biztos, hogy alekosz nyeri. Oké, van logika abban, amit írtál, bár sztem főleg nők szavaznak. De aleknak túl nagy a tábora. Mégis hogy tudott volna legyőzni egy Jerzy egy Bécit, ha nem alek szavazókkal? (ha nem bunda volt)
2011. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezzel annyi a gond, hogy itt már régen nem a nézőkön és a szavazókon múlik, hogy ki nyeri meg. : )


De ha megnézzük úgy a dolgot, hogy igenis rajtuk múlik, akkor honnan tudod, hogy Anikó erős? Még nem láthattuk párbajon, fogalmunk sincs. Jerzyről sem gondoltuk, és lám.. (ismétlem, ez csak akkor, ha úgy nézzük, hogy a szavazókon múlik)

2011. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

sztem nagy esélyes anikó. alekoszt már előre beharangozták mint győztes, meg amugy is lesz a feleségkereső műsora. nincs szüksége erre a nyereményre.

jerzy nem olyan erős, attól hogy egyszer párbajozott és legyőzte bécit még nem kell győztesnek titulálni.

éva pedig ugy érzem alul marad anikóval szemben.

2011. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos én is így látom, mint te, kedves kérdező.:(

Bár én jobban adnám Jerzy-nek. Lehet nem a legszínesebb, legokosabb figura, de én nem is azt nézem, hanem az emberséget. Nincs benne egy deka rosszindulat sem, és igen, bamba, de szerintem ez nem negatív tulajdonság, nekem személy szerint aranyos az esetlensége.:D

2011. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Alekosz fogja megnyerni. Jerzy és Béci párbaján az Alekosz rajongók ejtették ki Bécit... Anikónak közel sem lehet akkora tábora mint Bécinek. Ha igen, Alekoszék még mindig többen vannak...
2011. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Szeritem Anikó is sok mindenkit irritál...egyszerűen elviselhetetlen az a túlzottan megjátszott és erőltetett imikája és beszéde!
2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
hát remélem is h Ani nyer, ő érdemli meg egyedül
2011. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alekoszt nem hiszem h legyőzni.Ugyanis nagyon fel van fújva az egész csávó hírneve.

Megérdemelni megérdemelné de szerintem kizárt.

2011. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom megérteni, hogy egy nőnek hogy tetszhet Alekosz külseje/viselkedése... Biztos vagyok benne, hogy mielőtt bekerült ebbe a műsorba, szóba se állt volna vele a nők 85%-a. Annyira közönséges...

Mostanában nem nagyon néztem a VV-t, de még az elején nem gondoltam volna, hogy Anikó eddig bent marad, azt főleg nem, hogy ő lesz a fő esélyes. Szerintem csak Alekosz jelent neki ellenfelet, de ő már tényleg 'túl sokat nyert ezzel a műsorral ahhoz, hogy a főnyereményt is ő vigye el'. Egyébként teljesen mindegy ki nyeri, pár év múlva valószínűleg nem fognak tartósan megmaradni az emlékezetünkben..

2011. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!