Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miert nem mutatak meg Alekoszn...

Miert nem mutatak meg Alekosznak Eva mit mondott rola reszegen?

Figyelt kérdés

Kicsit meglepodtem Alekosz reakciojan amikor memutatak neki a Eva kiakadast a labkormos beszolas utan,csalodott volt egy picit,hat ha meg latta volna Eva mit mondott Anikonak a kivalasztas elott reszegen...


Nem ertem miert csak Jerzynek mutatak meg mit mondott rola Eva,Aleknak vajon miert nem?


2011. ápr. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ja hát én se értem. szegény Alekosz így is milyen csalódott volt, látszott rajta hogy nagyon rosszul esett neki. éva undorító féreg, Alek meg Jerzy nem érdemli meg a finálét???? Mert ő igen? Mire föl? Ezt ő dönti el?
2011. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az embereket nem kell annyira hibáztatni. nagyon stresszes a játék és sok emberből a legrosszabbat hozza ki.

de azért Eva essen ki.

2011. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnáltam, hogy nem mutatták neki, de remélem sor fog rá kerülni. Jó lenne, ha szembesülne végre a kis pártfogoltja igazi énjével.
2011. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted??? Ez már fáj nekem, hogy sokan ennyire nem látnak az orruktól 2 méterre....
2011. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem jobb, h "csak" annyit mutattak, amennyit, mert szegény alek még szomorúbb lenne.
2011. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gonolta komolyan éva, alekosz is soksor megbántota évát és a háta mögött is kibeszélte hogy most ronda meg ilyenek
2011. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért én Alekoszt sem sajnálom. Ő sem kívánja igazán Éva társaságát, csak sokkal ravaszabb annál, hogy ilyen buta módon kivetkőzve lejárassa saját magát a szurkoló tábora előtt. Nagyon jól tudja, hogy végig meg kell játsza Éva felé való nagy kötődését, nehogy csalódjanak "nemes" jellemében.
2011. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!